דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בני המושבים מהגלבוע ומשאר חלקי הארץ יקימו מוסדות לחניכים
 
 
 
 
בשבועות האחרונים הולך ומתגבש מהלך של פתיחת מוסדות חניכים אזוריים, מחוזיים וארציים לבני תנועת המושבים. זאת בעקבות החלטה שהתקבלה לפני כחודשיים בקרב רכזי המועצות האזוריות בתנועה המושבים. מטרת המוסדות החדשים היא לאפשר לכלל החניכים להיות שותפים לקבלת ההחלטות בתנועה. בימים אלה התבקש כל יישוב לשלוח נציג לסמינר בנושא שהתקיים בבית הספר בקיבוץ גבעת ברנר. איתי פאר, רכז תנועת בני המושבים בגלבוע אמר: "זו הפעם הראשונה שקורה דבר שכזה בתנועת הנוער שלנו, ואנו שמחים לקחת חלק ולהוביל את הנושא".
שמוליק עינב, ראש מינהל הנוער במועצה ציין כי רעיון הקמת המוסדות נועד להעצים את פעילותם של תנועות הצופים בגלבוע ובתוכם תנועת בני המושבים.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך על המהלך: "תנועות הנוער בגלבוע, תרמו לדורותיהם לחברה למדינה ולגלבוע הודות לשליחות, שותפות הגורל והאחווה בשמן פועלים. יש להעריך את העובדה שנערי התנועות מבכרים את העשייה ההתנדבותית על זמנם הפנוי ואף מגלים בהמוניהם עניין בדחיית שירותם בשנה על מנת לתרום בתחומים שונים לחברה הישראלית", אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים