דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> "באחווה" למדו שיעור בדמוקרטיה
 
  
בית הספר "אחווה גלבוע" ממשיך את המסורת למצוינות ולבניית ערכים, כשבפעם הראשונה בבית הספר, נבחרה יושבת ראש למועצת התלמידים. מנהל בית הספר, אחמד זועבי, שמציג בגאווה בשנים האחרונות מגמה של עלייה באחוזי הזכאות לבגרות, אמר כי "האווירה במהלך הבחירות הייתה מצוינת ומלאה בהתלהבות", כשבסופה נבחרה סיואר זועבי, תלמידת כיתה י"א לתפקיד יושבת הראש, לאחר שהצליחה לגבור על כמה מתלמידי כיתה י"ב.
מחנכיה סיפרו, כי זועבי הינה תלמידה מצטיינת בבית הספר. היא מתנדבת בבית חולים "העמק", חברה בחברת יזמות שפועלת ב"אחווה" ומעורבת חברתית ותרבותית בכל הנעשה במוסד החינוכי. יחד עם זועבי, נבחרו גם עותמן סאלח לתפקיד הסגן ורואנה זריקאת לתפקיד מזכירת המועצה.
מנהל החינוך החברתי בבית הספר, אחמד אלבחירי הדגיש את חשיבותה של המועצה ובירך את התלמידים. "במהלך הבחירות התנסו התלמידים בבניית מערכת בחירות מסודרת, עם קמפיינים של המועמדים שפרסו את מצעם בפני אסיפות התלמידים שנעשו במקום. זהו שיעור חשוב במהי דמוקרטיה" סיכם אלבחירי.
 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים