דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בגן נר שבגלבוע נפתח מועדון לקבוצת תמיכה של חולי סרטן ומשפחותיהם
 
 
 
 
בישוב גן נר שבגלבוע, נחנך השבוע  מועדון חברתי, לכ-30 תושבי הגלבוע, נשים וגברים, הנמנים עם קבוצת תמיכה לחולי סרטן ומשפחותיהם. המועדון הפועל באמצעות המחלקה לשירות התושב, בראשותו של סגן ראש המועצה, רמי אלהרר, שימש בעבר כמקלט, ולאחר הסבתו למועדון, מסוגל כיום לקלוט כ-120 איש. חנוכת המועדון נערכה בטקס חגיגי, במעמד סגן ראש המועצה, רמי אלהרר ובהשתתפות רב הישוב, אבשלום קיל, מנהלת סדנה "חווייתית", רותי אפשטיין, יו"ר עמותת "גוונים", אריה כהן, חברי המועדון ומשפחותיהם.
 
סגן ראש המועצה אלהרר עם אריה כהן מפעילי העמותה קובעים מזווהה
סגן ראש המועצה, רמי אלהרר בירך את חברי המועדון ומשפחותיהם, וכן את מלוויהם, רות אפשטיין ואריה כהן ואיחל לחברי המועדון החלמה מהירה. כמו כן הודה לקבוצת התורמים, שסייעה בביצוע הסבת המבנה למועדון ובאבזורו ואמר, כי המועצה, בראשותו של דני עטר, מלווה את קבוצת התמיכה לחולי סרטן, מאז הקמתה, זה 12 שנה ותמשיך לתמוך בה, ולשמש עבור חבריה אוזן קשבת לכל צרכיה.
במסגרת פעילותם במועדון, מקיימים חבריו, חולי סרטן, סדנאות של פעילות עשירה, בהנחייתה של המתנדבת רות אפשטיין, ששימשה בעבר כפרויקטורית לישוב החדש נורית. בהנחייתה, מסירים חברי המועדון פחדים, כעסים ומתחים, ואפילו נהנים מבילוי של ימי כיף, וכן ממפגשים חברתיים. כמו כן, זוכים לביקורים ביתיים של חברי העמותה "גוונים", המלווים אותם בפעילויות הסדנה.
אריה כהן, יו"ר עמותת "גוונים", הודה לראש המועצה דני עטר ולסגנו רמי אלהרר על הקמת המועדון, ואמר כי הוא 
משוכנע, שתנאי הנוחות בו, יתרמו ליצירת אווירה מהנה בקרב החולים. כמו כן הביע בשם העמותה את תודתו לוועד הישוב בגן נר, המעניק, לדבריו, בית חם לקבוצה. ברוח דומה, הודתה רות אפשטיין לראש המועצה, לסגנו וכן לוועד הישוב. היא ציינה כי פעילות הקבוצה, הכוללת "הסדנה החווייתית", ממלאת את יעודה בהצלחה רבה, לשיפור איכות החיים של משתתפיה ומאפשרת להם למצוא את הכוחות להתמודדות עם המחלה. היא שיבחה את ראש עמותת "גוונים", אריה כהן וחבריו לעמותה, ואמרה כי הם עושים מלאכת קודש. 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים