דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> חוגגים את חג המעלות
 
 
 
 
ב-23 באוקטובר יתקיים חג המעלות האזורי המיועד לכל חניכי תנועת הנוער "בני המושבים" בגילאי ד'-ח'. למי שאינו בקיא בעניין, חג המעלות מסמל את פתיחת שנת הפעילות בתנועת הנוער, את כניסתם של חניכי שכבה ד' לתנועה ושל חניכי כיתות ט' לשכבה הבוגרת. "האירוע יחל בשני מסלולי טיול בגלבוע המיועדים לכיתות ד'-ו', ו'-ח'. השכבה הבוגרת של ט' אמונים על התוכן של החג, כשצפויים להם יומיים די עמוסים בהכנות קדחתניות במעיין חרוד". מספר לנו איתי פאר (30), רכז הנוער.
פאר מדגיש כי "בנוסף להצטרפותם של כלל הישובים במועצה לשורות תנועת 'בני המושבים', יש לנו רצון לחזק ולהגדיל השנה את פעילות התנועה באזור וכחלק מהחלטה זו, בשונה משנים קודמות, החלטנו לקיים השנה את חג המעלות לתנועת 'בני המושבים' בלבד, על מנת לתת תוקף לגודל התנועה ולייחודיות שלה במועצה. אנחנו רוצים ליצור גאוות יחידה של התלמידים. שירגישו שייכות לנופים ולהיסטוריה של האזור" אומר פאר. באירוע המיוחד, תתקיים הצגה בסימן 'אני ישראלי' בכיכובם של תלמידי כיתות ט' כשראש המועצה, דני עטר, יהיה בין צופיה המכובדים. 
מהתנועה נמסר, כי העלות הכוללת לחניך היא 30 שקלים כשניתן להירשם בקלות ובמהירות, דרך אתר המועצה. ולמתעניינים, פרטים נוספים אפשר למצוא בשטח אצל "הגרעינרים". 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים