דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי בית המוסיקה קיבוץ יזרעאל – מו"אז גלבוע סיכמו את שנת תשע''ג בקונצרט "מוסיקה חובקת אמריקה"
 
 
 
 
בתחילת השבוע קיימו תלמידי בית המוסיקה של קיבוץ יזרעאל קונצרט בניצוחו של מנהל בית המוסיקה סטאס גבריאלוב, לרגל סיכום שנת תשע"ג. הקונצרט  התקיים בבית ציזלינג, בחסותה ובאדיבותה של המועצה האזורית הגלבוע, והשנה הוקדש הקונצרט ל"מוסיקה חובקת אמריקה" – מהצפון עד הדרום, על שלל הסוגות [ג'אנרים] והסגנונות, מהקלאסי דרך הג'אז ועד הרוק, כולל הסמבה ובין השאר, המילונגה, מגרשווין, ברנשטיין עד ז'ובים ופיאצולה...
הנשפים בבית המוסיקה
 מנהל בית המוסיקה ציין כי הקונצרט התבסס הפעם על הרכבים כיתתיים מגוונים בנגינה ושירה, כאשר   בתוכנית הערב, בלטו תלמידים סולנים ששימשו מלווים בתזמורת הקאמרית, ביניהם הקלרניתן הצעיר – ירדן זיננקו מקיבוץ יזרעאל, הזמרת המרגשת – תסנים קאסם מכפר מוקיבלה והפסנתרנית  המבטיחה – יאנית שטיינמן מעפולה.  
 לדבריו, רמת הביצוע המעולה, היא תוצאת עבודתם המסורה והמקצועית של המורים המצויינים של בית המוסיקה ובהפקת צוות בית המוסיקה. יצויין כי בקטע הסיום הועלו לבמה בתזמורת ובמקהלה, למעלה ממאה נגנים וזמרים, מכתה א' עד גיל 75 (כולל המורים וצוות בית המוסיקה), לביצוע השיר "אני חוזר למוסיקה".
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר הביע הוקרתו הרבה לתזמורת בית המוסיקה, למנהל, המורים והתלמידים ואמר כי מופעי הקונצרט של בית המוסיקה מעוררים גאווה. "דרך הנגינה, האופפת הרמוניה של נועם והנאה את מאזיני הנעימות, לומדים  הנערים אורחות חיים חיוביים, כמו סבלנות, סובלנות, עזרה הדדית ובעיקר הנאה מרובה וגאווה. מוסיקה היא לא רק קונצרט של הנאה, היא צופנת בחובה ערכים מוסריים רבים. אין לנו ספק שהמשכיות תלמידי בית המוסיקה בגלבוע לעוד שנים רבות של פעילות מוסיקאלית-תרבותית היא מטרה מבורכת", אמר ראש המועצה.
גבריאלוב: "מופע הקונצרט כלל טקס פרידה מ-13 בוגרים שסיימו כיתה י"ב, מהם שמונה תלמידי מגמת המוסיקה בבית הספר הרב תחומי עמל עמק חרוד. כמו כן הוענקו תעודות הצטיינות ל-17 תלמידים שהוכיחו התמדה, השקעה והישגים מרשימים, והשתתפו באירועים מוזיקליים רבים של בית המוסיקה במהלך תשע"ג.
הקונצרט היה כאמור, בניצוחו ובניהולו המוזיקלי והלוגיסטי של סטאס גברילוב, מנהל בית המוזיקה, שאחראי גם על רוב העיבודים. מנהל בית המוסיקה הודה לכלל התלמידים הוריהם ולמורים, כמו כן הודה לצוות ההגברה של  חברת "דנקול", בניהולו של דני ריקון.
"המופע היה ערב שכולו חוויה  אומנותית, תרבותית  וחינוכית. כאן המקום להודות לראש המועצה דני עטר ולמארגני הערב מטעם המועצה ומקיבוץ יזרעאל, שהביאו להצלחה הרבה של הקונצרט", ציין מנהל בית המוסיקה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים