דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> קונצרט שירי משוררים הוצג סמוך לחג הפסח
 
 
 
 
קונצרט שירי משוררים הוצג סמוך לחג הפסח, במספר גני ילדים של המועצה האזורית הגלבוע. הקונצרט היווה גולת הכותרת של תוכנית שנתית הפועלת בגני הילדים כל השנה, בהנחיית שתי המורות למוסיקה, אורית ואוסנת, המבקרות בכל גן פעם בשבוע, לצד מגוון רחב  של התנסויות.  מנהל בית המוסיקה בקיבוץ יזרעאל, הפועל בשיתוף פעולה מנהלת תחום מוסיקה, יעל ונטורה, מסר כי בקונצרט עם הוצבו השנה  שירי המשוררים העבריים בראש סדר העדיפויות, ביניהם השירים "הפרפר לפרח", של ביאליק, "שני אורחים" שכתב שמואל בס "חמוריקו" ושירים של נתן אלתרמן ועוד.
השירים עובדו במיוחד לתוכנית ע"י סטאס גבריאלוב, מנהל בית המוסיקה. בשבוע שעבר התקיימו שלושה קונצרטים, בניר יפה  ובבית השיטה, כאשר נגני התזמורת היו תלמידי בית המוסיקה מהגלבוע בניצוחו והנחייתו של סטאס.
חגית לוין, מנהלת מחלקת הגנים והגיל הרך במועצה אמרה כי היתה זו התרגשות בפני עצמה, לראות את הנגנים שהם חלק מהקהילה האיזורית - מפנים את זמנם ומתמסרים בסבלנות לשלושה קונצרטים ביום. "אחת הגננות זיהתה נגן, שהיה פעם ילד מבני טיפוחיה בגן שלה. ברור שהזיקה הזאת מוסיפה רק יופי ומשמעות גדולה יותר לחיבורים מהסוג הזה", ציינה חגית ליון. לדבריה, הילדים והצוותים החינוכיים היו מרותקים למשמע הצלילים, שרו ופעלו עם כל שיר שהתנגן, כאשר בסוף הקונצרט כל גן קיבל מתנה - שירון מעוצב ודיסק כדי שיוכלו להמשיך את החוויה בגן.
"..הכל מתחיל בגיל הרך", אמרה חגית לוין.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים