דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> המונים השתתפו באירוע "כוכב נולד אזורי" ע"ש יותם לוטן ז"ל שנערך בקיבוץ בית השיטה שבגלבוע מושב רם-און זכה במקום ראשון
 
 
 
 
כ-1700 בני נוער, ילדים ומבוגרים מיישובי הגלבוע  השתתפו באירוע המסורתי  "כוכב נולד אזורי", ע"ש יותם לוטן ז"ל, שנערך השבוע באמפי הפתוח של קיבוץ בית השיטה, בהשתתפות הוריו של יותם -  בתיה ועמיר, ובני משפחה.
יותם לוטן ז"ל, נפל בקרבות מלחמת לבנון השנייה 07/8/06, בבינת ג'בייל, מפגיעת טיל נ"ט והוא רק בן 33.
את תחרות הכישרונות "כוכב נולד אזורי" הקים יותם לפני מספר שנים ומאז מותו הפך האירוע למסורתי. לפני פתיחת האירוע, ציינו הדוברים כי יותם הקדיש עצמו ומרצו למען הזולת ופעל בהתנדבות במגוון תחומים, כאשר את כל אלה עשה בצניעות. 
קהל רב מהסביבה גדש את האמפי
כמו כן היה מאלה, המעטים, המתייצבים כדי לשאת באחריות, ומהמוכנים להעמיס על כתפיהם כל עול.

11 קבוצות של בני נוער מיישובי המועצה האזורית הגלבוע, הנציחו את זכרו של יותם ז"ל, בהפגנת יכולת מרשימה בריקוד ובשירה. האמפי הפתוח  היה מלא, עד אפס מקום. ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמוליק עינב, שליווה את הפרויקט, ציין כי כל החניכים מכלל הישובים יצרו הופעות מרשימות מאוד, כאשר במקום הראשון לתחרות זכה מושב רם און שבגלבוע.
עינב: "האירוע המרגש מאד, היה ברוחו של יותם. בני הנוער מהגלבוע וצוות מדריכי הנוער השקיעו מאמצים רבים להצלחת האירוע.  כמו כן לא נחסך שום פריט - הן בתפאורה והן בלבוש והן ביצירתיות. המועצה האזורית הגלבוע והעומד בראשה, דני עטר, רואה באירוע 'כוכב נולד אזורי' כאירוע חינוכי חשוב ממדרגה ראשונה, ומקפיד לקיימו כל שנה, יחד עם כל מדריכי הנוער בישובים,  רכזי החינוך ומנהלי הקהילות ".
ראש מינהל הנוער במועצה, הביע את הוקרתו למארגני האירוע ובראשם לראש המועצה דני עטר , מחלקת התחבורה, מנהל שירות לתושב, רישוי עסקים, לירן וינקור, מחלקת הביטחון, דוברות המועצה, מדריכי הנוער בישובים, רכזי חינוך, חניכי הגלבוע, קיבוץ בית השיטה , ולכל מי שעזר ותמך בבנייתו והוצאתו לפועל של האירוע.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים