דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נמשכות עבודות הפיתוח והתשתיות בישובים ובהרחבות כולל הקמת גני ילדים חדשים בגלבוע
 
 
 
 
 
בימים אלה, מבצעת המועצה האזורית הגלבוע, בשיתוף החברה הכלכלית פרויקטים במספר ישובים וכפרים, הנכללים בפרויקט הרחבה וכן הקמת גני ילדים נוספים .
 
על עבודות פיתוח התשתיות סיפר מפקח הרחבת הישובים מוזהר סעד: במושב מגן שאול מתבצעות בימים אלה עבודות תשתית להקמת "שכונת בנים", ל-45 יחידות דיור,  העבודות כוללות סלילת כבישים וריפודם באספלט, ניקוז, מים, תקשורת וכן תאורה. "שכונת הבנים" נבנית בסטנדרט גבוה עם מפרט נרחב של נוחות, תנאי איכות חיים ושמירה על הסביבה.

 
אשכול הגנים במוקיבלה לקראת סיום
בנוסף למגן שאול הוסיף מוזהר בכפר מוקיבלה, הולך ונשלם ביצוע עבודות להשלמת הסלילה בכבישים "7" ו-"16", אומדן ההשקעה בסלילת הכבישים הוא כחמישה וחצי מיליון שקלים. "במסגרת פרוייקט סלילת הכבישים, יבוצע שדרוג הכביש העוקף, כמו כן יבוצעו עבודות הרחבה מול בתי העלמין בכפר, עד לגרעין הכפר. להשלמת הפרויקט, יבוצעו עבודות תשתית, סלילת כבישים וריפודם באספלט, הסדרת מדרכות וכן תאורה", סיכם מוזהר
 
על עבודות הפיתוח החינוך סיפר רני לב, מנהל תחום הבינוי במועצה, שמסר כי בכפר מוקיבלה, בנוסף מושלמות בימים אלה עבודות תשתית להקמת "אשכול גנים" בהשקעה של כ-3 מיליון שקלים. הוא ציין כי עם השלמת העבודות, יועברו ל"אשכול הגנים" ילדי הכפר השוהים בגנים שכורים.
לדבריו, על פי התכנון , שישה גנים, מתוכם, שניים בכפר נעורה, גן אחד במושבים גדיש, רם און, חבר וכן גן בכפר מוקיבלה במתחם בית הספר היסודי.
רני לב סיפר עוד כי בנוסף לעבודות אלו, באולם הספורט עין  חרוד נעשו השלמות  לעבודות השדרוג שהסתיימו לא מכבר , גג אולם הספורט כוסה ביריעות פלסטיק בעלות של 130,000 שקל.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר  אמר כי "עבודות הפיתוח שנעשות  הן חלק מתהליך  הארוך הערכותינו לקליטת המשפחות בהרחבות הישובים, ובהתאם לכך אנחנו מפתחים את התשתיות, ומוסיפים גני ילדים בהתאם, אני גאה על פרויקט בניית  אשכול הגנים  במוקיבלה העומד בפני סיום, אשכול הגנים החדש הוא  עוד נדבך בהשקעותינו בכפרים בהתאם לחזון דו הקיום במועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים