דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ממשיכים לבנות סביבה חינוכית: גנים חדשים יוקמו ביישובים הוותיקים בגלבוע
 
 
 
 
ארבעה גני ילדים חדשים יוקמו ביישובי הגלבוע הותיקים. ממינהל תחום הבינוי במועצה האזורית הגלבוע נמסר כי הגנים ייבנו בסטדנרט הגבוה ביותר הנהוג כיום ובהשקעה של 3 וחצי מיליוני שקלים. הגנים צפויים לקום בקיבוץ בית השיטה, בו יוקמו שני גנים חדשים, בקיבוץ חפציבה וגן נוסף בקיבוץ בית אלפא.
רני לב, ראש מינהל תחום הבינוי במועצה, מסר כי הבניה תחל בחודש נובמבר הקרוב ותסתיים על פי התחזית עד חודש יוני 2014. "תכנית בניית הגנים אושרה בשעה טובה, ואני מאמין שהוספת הגנים תקל על קליטת משפחות צעירות המצטרפות למועצה במסגרת פרויקט הרחב יישובי המועצה", אמר  לב.
עוד הוסיף כי במקביל להקמת ארבעת הגנים בישובים הוותיקים, נמצאים כעת בשלבי בנייה חמישה גנים נוספים: אחד בכפר מוקיבלה, שני גנים ביישוב רם-און וב"חבר" ושני גנים בכפר נעורה. בניית גנים אלה צפויה להסתיים בחודש ינואר 2014. לדברי לב, לאלה ניתן להוסיף גם את גם הילדים החדש במושב גדיש שבנייתו צפויה להסתיים בחודש הקרוב. לב ציין כי עלות כל אחד מהגנים מוערכת ב-900 אלף שקל ובסך הכל יושקעו בכל הגנים החדשים חמישה וחצי מיליון שקלים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים