דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תחרות דרבי סוסים בגלבוע
 
 
 
 
מלבד מזג האוויר הים תיכוני החם שהזכיר לנו שאנחנו עדיין במזרח התיכון, בסוף השבוע האחרון המעיין בעין חרוד התחפש למתחם קפיצת סוסים אירופי איכותי ומרשים והוכח שוב שבגלבוע מומחים בהפקת אירועים מורכבים ולא סתם נבחר המקום. על המדשאה המרכזית הוצבו מכשולים צבעוניים עבור כ200 מתחרים הטובים ביותר בארץ שהגיעו ממספר חוות רכיבה מרכזיות מכל רחבי הארץ. המתמודדים התחרו כנגד השעון במספר מקצים שנפרסו בצורה שווה ביום שישי ויום שבת כאשר הפלה של מכשול על ידי רוכב\ת גוררת ענישה של ניקוד שלילי פלוס תוספת של מספר שניות לשעון. ההצלחה הייתה מסחררת ומאות צופים לאורך הסוף שבוע כולו הגיעו על מנת לחזות באירוע המיוחד.

תוצאות המתחרים הוכנסו לבנק נתונים כאשר תחרות זהה התקיימה בעוד 35 מדינות ועשרת המדורגים במקומות הראשונים ייקחו חלק באליפות העולם שתיערך בארגנטינה.
לורן איפסם לורן מכתם
במקצה הבינלאומי FEI CHILDRE'N ניצח אסף עובדי עם ארבעה סיבובים נקיים לאורך ימי התחרות. ובמקצה הגבוהה ביותר שנערך 1.30 מטר (גובה כל מכשול) ניצחה עדי גיסלביץ'.
רועי אייל מארגן האירוע אמר "אירוע ברמה בינלאומית גבוהה מאוד, ראינו לאורך סוף השבוע את טובי קופצי\רוכבי הסוסים בישראל. חשוב גם לומר תודה למועצה האזורית על התמיכה והאפשרות לקיים את התחרות".
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים