דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הישר מעזריקם - מחזור גדול של מדריכים צעירים ידריך בגלבוע
 
 
 
 
בוגרי כיתות ט' מבתי הספר של המועצה האזורית הגלבוע, 86 במספר חזרו בסוף השבוע, מסמינר הדרכה של קיץ 2013 של תנועת בני המושבים שנערך ביער עזריקם למשך 10 ימים. החניכים למדו על מחנאות, על עקרונות ההדרכה וכן על תכנים ערכיים של התנועה, לרבות מנהיגות ותרומה למען הקהילה. כמו כן נהנו החניכים מאוצרות הטבע של יער עזריקם, הכולל בעלי חיים נדירים.
ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב ורכזת תנועת בני המושבים, נורית מלמוד קיבלו את החניכים בשובם מהסמינר ברחבת בניין המועצה האזורית הגלבוע. עינב העלה לשבח את כוח עמידתם של חניכי התנועה והביא את ברכת המועצה.
נורית מלמוד מקבלת את פני המחזור מעזריקם
מלמוד שיבחה את אומץ ליבם ועמידתם של החניכים בסמינר ואמרה כי זה לא מובן מאליו לסיים קורס כזה בגיל של כיתה ט'. "נאלצתם לעמוד בתנאים הקשים של יער עמיקם. כל אחת ואחד מכם, יכול להביט כיום, על עשרת ימי הקורס בגאווה ולומר 'עשיתי את זאת'!" אמרה רכזת תנועת בני המושבים.
כמו כן ציינה כי אין מדובר בסיום, אלא בהתחלה. "מכאן ואילך תצטרכו להיות אחראיים יותר, קשובים יותר, יצירתיים ורגישים הרבה יותר לזולתכם. ההדרכה, היתה והינה תחילת הדרך לרבים ממנהיגי העם, ואני משוכנעת שגם ביניכם קיים פוטנציאל להעפיל במנהיגות, אז צאו אל הדרך ועשו ככל יכולתכם בתרומה למען הקהילה ובכל מסגרת בה תפעלו", אמרה רכזת התנועה.
היא הודתה לצוות נהגי האוטובוסים של המועצה, ובראשם מאיר נוריאני ראש המינהל, וכן לנהגים אבי, וחגי, שליוו את החניכים בסמינר. 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים