דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> נפגש בחטיבה!
 
 
 
חטיבת ביניים חדשה נוסדה בכפר מוקייבלה. היא החלה לפעול כבר בתחילת שנת הלימודים הנוכחית. הרצון של קברניטי סנדלה ומוקייבלה להשאיר את התלמידים באזור, הכריע. נכון לעכשיו, קיימים כ-120 תלמידים בשכבה ז' בלבד, כשהצפי הוא להגדיל את המכסה בשנים הבאות.
המבנה שהוקצה לטובת העניין הוא אחד מבתי הספר היסודיים בכפר. סונדוס צ'רקסי, מי שהייתה המנהלת של המוסד החינוכי היסודי וכעת מונתה למנהלת החטיבה, סיפרה לנו כי "זה הזמן הכי מתאים לעשות זאת. הורים רבים תמכו במהלך והתלמידים העתידיים שלנו יזכו בעוד מספר שנים מהיום ליחס אישי חם, קרוב לבית תחת המטרייה של רשת 'אורט' ומשרד החינוך". 
חטיבת הביניים נמצאת במתקן יחסית חדש. עדיין לא נמצאה לה שם ובצוות החינוכי מקווים כי זה יקרה ממש בקרוב. "הבשורה היא שבית הספר שלנו יהפוך בהדרגה בשנה הקרובה, לבית ספר 'ירוק-מתמיד'. ההסמכה הזו תתורגם לתקציבים ופרויקטים מעניינים, שמטרתם להגביר את השמירה על הסביבה" אמרה צ'רקסי.   
יש לציין כי בית ספר שמוסמך להיות "ירוק מתמיד", נדרש לעמוד בקריטריונים רבים ביניהם, הפחתת הצריכה במשאבים מסוימים שהוגדרו מראש ושימוש מושכל באחרים וכן, הרחבת הפעילות החינוכית בנושאי סביבה לכלל התלמידים ובניית פרויקט סביבתי-קהילתי מתמשך.
 
"אני שמחה להוביל את החטיבה החדשה. כבר שנים שאני מחכה לעבוד עם נוער" אמרה צ'רקסי. "זהו טווח גילאים שבו אפשר להניע תהליכים ולהפוך את הבוגרים כאן, לאזרחים מועילים וטובים עבור החברה שלנו" הוסיפה.
 
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים