דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> עשרות משתתפים באירוע 'שבתרבות' הראשון בגלבוע
 
 
עשרות תושבים מיישובי הגלבוע השתתפו בשבת האחרונה באירוע 'שבתרבות' הראשון שערכה מחלקת התרבות של המועצה האזורית הגלבוע במרכז "דורות בגלבוע" שבגן-נר. במקום נערך פאנל שעסק בנושאים הבוערים בישראל: חטיפת שלושת הנערים, המבצע הצבאי הרחב ותופעת "תג מחיר" והקשר, אם קיים, לאזור הגלבוע.
 
בפאנל השתתפו : ח"כ דוד צור, ניצב בדימוס מפקד ימ"מ ומג"ב לשעבר; דני דיין- ראש מועצת יש"ע לשעבר; חיים לוינסון, כתב עיתון "הארץ" לענייני שטחים וראש המועצה המארח דני עטר. את הפאנל הנחו יועץ התקשורת מאיר סויסה וכתבת גל"צ אורנית פורן.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר אמר ביחס לאירועי תג מחיר: "כל חיינו רוויים באירועים בעלי כותרות מושכות כמו 'תג מחיר' אך צריך לזכור שמדובר בעבריינות לשמה". עוד אמר כי "אם התופעה לא הייתה מסוקרת בהיקפים לה זכתה, המגמה הייתה דועכת". בדבריו הזכיר עטר את מרקם החיים הייחודי בגלבוע ודו הקיום שמונע עימותים.
 
עטר הוסיף כי עם חטיפת הנערים הוא קיבל כמות רבה של מסרונים מהאוכלוסייה הערבית בגלבוע המגנים את החטיפה ורואים בעצמם ישראלים גאים. "הודעות אלו מחזקות את המשך המאמץ לדו קיום" אמר עטר והוסיף: "ג'נין, שבעבר הייתה מוקד ל-80% ממתאבדי הטרור, היא כיום אחד המקומות השקטים והיציבים ביותר, זאת הודות למשקל העצום שיש לפעילות שאנו כמועצה אזורית הגלבוע מקיימים עימם באופן רצוף".
 
 
מחלקת התרבות של המועצה האזורית הגלבוע, בניהולה של גלית בר-גיל עידכנה כי  במפגשים הבאים של "שבתרבות" תינתן לקהל הצצה נוספת לנושאים אקטואליים עם פאנל אנשים מעניין ואיכותי. "כמו-כן נביא אליכם נושאים נוספים הקשורים בתרבות חיינו, חדשות, מוסיקה, מפגשי אומן ועוד, להתראות במפגשים הבאים" מבטיחה בר גיל.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים