דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> עשרות חניכי שכבת ט' מהגלבוע יצאו לסמינר הדרכה של תנועת בני המושבים
 
 
 
כ - 80   חניכי שכבה ט' מקרב נערי תנועת "בני המושבים" בגלבוע, יצאו בתחילת השבוע לסמינר הכשרת מדריכים של בני המושבים, המתקיים ביער כפר החורש. החניכים שבמהלך השנה עברו תהליך של הכנה בהדרכות שמטרתן לחשוף אותם לעולם המושגים בעולם ההדרכה,  התמקדו בנושאי מנהיגות, גיבוש חברתי וכן למדו על מהות התנועה.
רכז הנוער ותנועת "בני המושבים" במועצה האזורית הגלבוע, איתיי פאר, מסר כי סמינרי ט' של בני המושבים, הם ללא ספק מפעל הדגל של התנועה. "1600 חניכים מכל רחבי הארץ, ממטולה ועד הערבה ובתוכם נערי הגלבוע, מגיעים להתחנך על ערכיה של תנועת הנוער בני המושבים. זהו סמינר הכשרה מרשים ביותר בגודלו, הנמשך  10 ימים בתנאי שטח ומונה  כ-100 קבוצות של 15-17 חניכים, ועימם כ-170 גרעינרים, 50 אנשי צוות בוגרים, המרכיבים תנועת נוער אחת -  "בני המושבים", אמר פאר.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את החניכים ואת רכז תנועת בני המושבים ערב צאתם לסמינר בברכת הצלחה ואמר: "נערי תנועת 'בני המושבים' מהווים מנהיגות העתיד בגלבוע. זוהי מנהיגות הנותנת דגש לפיתוח אישיותם, מעניקה להם את האמונה ביכולתם, כשאת היכולת  למנהיגות הם מפתחים תוך הבעת רצון לתרום ולתת מעצמם והרבה לאחרים. אנו משקיעים בתחום זה רבות במסגרות  החינוך הבלתי פורמאלי, כדי שבעתיד יהיו הנערים מובילים מרכזיים בסביבתם ובחברה הנאורה. אנו רואים חשיבות רבה בפעילותם של בני הנוער לקראת היותם מדריכים ומנהיגים צעירים, להצמחת דור חדש של מנהיגים", אמר ראש המועצה.
 פאר: "חניכי הגלבוע המסכמים השבוע שנה של תהליך משמעותי, יצאו כאמור בתחילת השבוע לשליחות, שליחות מטעם היישובים שלהם ושליחות מטעם מועצה אזורית גלבוע. קשה לחשוב שבשנים כאלו עם כל הפיתויים שסובבים את בני הנוער, יוצאת קבוצה כל כך גדולה, לעשרה ימים ביער, כשהם מנותקים, ומתחנכים למנהיגות, דמוקרטיה, ולבסוף יהיו מדריכים ועל כך מגיע כל הכבוד למשפחות התומכות. זו רק תחילת הדרך, הסמינר מבחנתנו הוא רק יריית הפתיחה לשנה הקרוב, זהו דור המדריכים של העתיד, ותנועת הנוער הארצית וכמובן שאזורית, עושה את מירב המאמצים לתת לחניכים אלו את החוויה המשמעותית ביותר", סיכם איתי פאר.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים