דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> במועצה אזורית הגלבוע מקפידים על נהיגה בטוחה
 
 
 
 
במטרה להעלות את המודעות בבטיחות בדרכים, קיימה מחלקת התחבורה של המועצה האזורית הגלבוע כנס השתלמות בטיחות בדרכים לנהגים מקצועיים. בהשתלמות נטלו חלק, נהגי האוטובוסים, המשאיות, וכן נהגים מחברות ההסעה במועצה. תחת הסיסמא "נהגים מקצועיים נוהגים בטוח", העמיקו משתתפי ההשתלמות יידע בתחום התקנון הייחודי לנהגי אוטובוסים ומשאיות, תוך יצירת אווירה של מעורבות ואחריות בנושא הזהירות בדרכים.
ראש מנהל חינוך ודרור ללוש
ומאיר נויראני מנהל התחבורה 
ראש המועצה מר דני עטר, בירך על הכנס, את הנהגים ואת מנהל מחלקת התחבורה מאיר נוריאני. הוא הדגיש כי השתלמויות בטיחות הינן אמצעי חשוב להטמעת נוהלי הבטיחות, עליהם הוא מקפיד ללא פשרות. "מחלקת התחבורה במועצה, על צי האוטובוסים החדישים שלה, מורכבת בנהגים מקצועיים, מיומנים ואחראים, המציבים בראש מעייניהם את בטיחות הנוסעים", אמר ראש המועצה ואיחל להם דרך צלחה ובטוחה.
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, ציין את החשיבות המיוחדת של נהגי האוטובוסים בקיום מפגש יום-יומי עם התלמידים בהסעות וציין כי הוא רואה בנהגים כחלק חשוב במערכת החינוך, שכן הם הראשונים והאחרונים לפגוש את התלמידים בכל יום, בהסעתם למוסדות חינוך ובהחזרתם בשלום הביתה.
 מאיר נוראיני, מנהל מחלקת התחבורה במועצה, ציין כי מפגשים של כלל נהגי המועצה, העוסקים בתחום הבטיחות בהסעות, מתקיימים תמיד באוירה של אחריות כבדה לשלומם של התלמידים. "התברכנו בנהגים המכירים את חשיבות הבטיחות ומודעים שעיקר תפקידם הינו להביא את התלמידים למחוז חפצם בנוחות ובבטיחות המרבית", אמר נוריאני . בסיום ההשתלמות עלו הנהגים לאוטובוסים ולמשאיות למלא את משימותיהם.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים