דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> על רקע גידול האוכלוסייה: המועצה האזורית גלבוע מרחיבה את צי האוטובוסים
 
 
 
 
 
המועצה האזורית הגלבוע הולכת וגדלה ועימה גם הצורך בהגדלת צי ההסעים של המועצה. בכדי להעניק את המענה ההולם להסעת אלפי התלמידים במועצה למוסדות החינוך, נרכשו לאחרונה שני אוטובוסים חדשים המצטרפים לצי האוטובוסים הקיים בגלבוע.
 
"הצטיידות מחלקת התחבורה באוטובוסים, משרתת נאמנה כ-5,000 תלמידים, לרבות בני נוער וקהילה המוסעים מידי יום בתחום המועצה ומחוצה לה. לאור גידול האוכלוסייה בגלבוע אני משוכנע כי כבר בעתיד הקרוב יוזמנו אוטובוסים נוספים" סיפר מאיר נוריאני, מנהל מחלקת התחבורה במועצה. לדבריו הרכבים החדשים מצוידים במיטב אביזרי הבטיחות, הטכנולוגיה, איכות הסביבה והאינטרנט.
לדברי נוריאני, רכישת רכבי ההסעה מהווים הזדמנות נוספת לחדד את מודעות הנהגים לבטיחות בדרכים. בין השאר, מקיימת מחלקת התחבורה ימי השתלמות בטיחות בדרכים לנהגים המקצועיים. "בהשתלמויות נוטלים חלק, נהגי האוטובוסים, המשאיות, וכן נהגים מחברות ההסעה במועצה, ובכך מעמיקים כלל הנהגים את הידע בתחום התקנון הייחודי לנהגי אוטובוסים ומשאיות, תוך יצירת אווירה של מעורבות ואחריות בנושא הזהירות בדרכים", סיכם מנהל מחלקת התחבורה של המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים