דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בי"ס יסודי "עמק חרוד" בגלבוע" זכה לפרס החינוך לשנת 13\2012
 
 
 
 

משרד החינוך במחוז הצפון העניק פרס חינוך לשנת תשע"ג 13\2012 לשבעה בתי ספר יסודיים בצפון. בין בתי הספר הזוכים בפרס, נמנה בית ספר עמק חרוד בגלבוע. במכתב ברכה, ששיגרה המפקחת המחוזית במשרד החינוך, רחל שחם, לראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, לראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש ולמנהלת בית הספר היסודי עמק חרוד, ליאורה דותן, ציינה שחם כי מחוז הצפון במשרד החינוך שמח להודיע כי ועדת השיפוט המחוזית בחרה בבית הספר עמק חרוד, כמצטיין וראוי לפרס חינוך.

 

לדבריה, קבעה ועדת הפרס, כי צוות המורים, לומד, מפתח ומסייע בידי התלמידים לנצל את הפוטנציאל הטמון בהם. "בית הספר  מפעיל מיגוון תכניות מגוונות, המותאמות ליכולותיהם וכישוריהם של התלמידים, צוות המורים פועל בשיתוף פעולה, בתיאום ובהרמוניה, במטרה לקדם את התלמידים בתחומי חינוך שונים ומקדם שינויים ויוזמות פדגוגיות עדכניות, כגון תכנית שפת תקשורת-הלא-אלימה, תכנית בתחום המורשת, תכנית לפיתוח מנהיגות צעירה ועוד". אמרה המפקחת המחוזית.

מנהלת המחוז במשרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון, ציינה, כי בית ספר עמק חרוד, הוכיח כיתר חתני הפרס, עשייה חינוכית וערכית. "המעשה החינוכי נותן למחנך ולמורה הזדמנות קסומה וחד פעמית, לגעת בלב, בנפש, בנשמה, בחשיבה וברוח של התלמיד הצעיר. תלמיד מאושר הוא זה שמחנכיו ומוריו עשו את מלאכתם באהבה והתוצאות הן הישגים, ערכים, הצלחה והצטיינות", אמרה ד"ר שמחון.

ראש המועצה דני עטר, הודה למנהלת משרד החינוך במחוז ולמפקחת המחוזית על הענקת הפרס ועל דבריהן המעודדים. הוא שיבח את מנהלת בית הספר ליאורה דותן, את התלמידים והמורים. כמו כן הודה לראש מינהל החינוך דרור ללוש, על מאמציו בהעצמת מודל שפת המצוינות, שהניבה לדבריו תוצאות מעודדות מאד. "הוכח מעל כל ספק, שבתי הספר בגלבוע, ובפרט בית ספר עמק חרוד, מצמיחים דור של קהילה איכותית. אנו גאים בהנהלה, בצוות המורים והתלמידים", אמר עטר.

במינהל החינוך במועצה, הידוע כמוביל את מערכת החינוך היסודית במודל שפת המצויינות, הביעו סיפוק רב מהענקת פרס החינוך. דרור ללוש, ראש מינהל החינוך, אמר כי בית הספר היסודי עמק חרוד, הוא הגדול מקרב בתי הספר היסודיים בגלבוע. "אנו במינהל, יחד עם הורי התלמידים, גאים בבית הספר, בהנהלתו ובצוות המורים. יש בבית הספר מנהיגות ניהולית יוצאת דופן, עם קשר הדוק עם האוכלוסייה והמועצה", אמר ללוש.

 מנהלת בית הספר עמק חרוד, ליאורה דותן הודתה להנהלת מחוז משרד החינוך על הענקת הפרס וכן לראש המועצה ולראש מינהל החינוך. "הפרס ניתן לנו בגין תפיסת העולם של בית הספר, הבאה לביטוי בעבודה יומיומית בתחום החינוך ובתחום ההוראה והפדגוגיה, עבודה, המביאה את התלמידים להישגים תוך הקפדה על דרכי הוראה מגוונות הפונות לשונות של הילדים", אמרה המנהלת. היא ציינה, כי בית הספר נמצא ע"י ועדת הפרס של משרד החינוך, כמסוגל להכיל באופן טוב ונכון את כלל התלמידים ולזמן להם חוויה רגשית ולימודית מיוחדת וטובה.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים