דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מכון "ברנקו וייס" בשיתוף מ.א.הגלבוע מעצימים את מודל שפת המצוינות בבתי הספר
 
 
 
 
מכון "ברנקו וייס", בשיתוף המועצה האזורית הגלבוע מקיימים בימים אלה הכשרה של מורים ומדריכים להעצמת מודל "שפת המצויינות" בבתי הספר היסודיים של ישובי המועצה. השבוע התקיימה הכשרה של מדריכות תכנית "קרב", שנועדה להעלות את רמת המקצועיות של המדריכות בהטמעת שפת המצויינות בקרב הילדים, לאורך שנת הלימודים.
בטקס בחתימה על אמנת שפת המצויינות
עומר טנא, מנחה תכנית של מכון "ברנקו וייס" למודל שפת המצויינות במחוז הצפון, מסר כי מטרת ההכשרה היא להעצים מקצועית את המדריכות למצויינות בחינוך, על מנת לפעול לפיתוח וליישום חדשנות פדגוגית וארגונית בבתי ספר יסודיים.
 ביום רביעי האחרון, הוכשרו מורי בתי הספר היסודיים להרחבת פעילותם בתכנית "מקפצה", תכנית הוליסטית הפועלת עם ילדי בתי הספר, שעוצבה ע"י המועצה האזורית הגלבוע בשיתוף עם מכון "ברנקו וייס" בכל בתי הספר של המועצה. עופר טנא ציין כי  תכנית "מקפצה" היא תכנית לאומית הממומנת ע"י המדינה, במטרה לעזור לתלמידים בשלושה תחומים: חברתית, לימודית ואישית.
כתבנו מציין, כי במסגרת ההכשרה, שיכללו המורים שיטות למידה להשגת יעדים לקידום אישי וחברתי של הילדים, כולל העלאת אחוזי שליטה במיומנות יסוד בתחום השפה והחשבון, וכן בקידום ילדים לכדי הסללה מיטבית לחטיבת הביניים ולהעצמה חברתית של הילד בקבוצת השווים", סיכם טנא.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים