דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> איכות הסביבה: יחידה סביבתית עצמאית לגלבוע
 
 
 
לאחר שנים רבות של פעילות משותפת עם המועצה השכנה ממזרח עמק המעיינות בתחום איכות הסביבה, הוחלט לאחרונה על הפעלת היחידה הסביבתית של הגלבוע באופן עצמאי.

היחידה הסביבתית שתחל לפעול, תתוקצב על ידי המשרד להגנת הסביבה בסכום של 600,00 ₪ בשלוש השנים הבאות, זאת לאחר פנייתו של הראש המועצה עטר אל המשרד להגנת הסביבה בבקשה למימון הפעילות החשובה בגלבוע.
היחידה הסביבתית תפעל במסגרת מחלקת הפיקוח הסביבתי של מינהל השירות לתושב והעומד בראשה, סגן ראש המועצה רמי אלהרר.
מנהל מחלקת הפיקוח הסביבתי זאב שמחי מסר שהיחידה הסביבתית תעסוק ותטפל באכיפת חוקי הסביבה בין היתר בהשלכת אשפה וכן תקדם ביתר שאת את נושא המחזור בגלבוע ובישובים ובמקביל תמשיך בפעילות החינוכית  הפועלת בשנים האחרונות להטמעת ערכי השמירה על הסביבה, החל בגיל הרך וכלה בבתי הספר התיכוניים.
שמחי מסר עוד שבכוונת היחידה הסביבתית להמשיך בתהליך הפיכת המועצה ומוסדותיה לירוקים.
ראש המועצה דני עטר אמר: "כבר לפני שנים קבענו בגלבוע באופן רשמי במסגרת החלטת מליאת מועצה את החזון והיעד שלנו, שמירה על איכות החיים, הסביבה ועל צביונו הייחודי של  גלבוע, ובהתאם לכך הפעלנו תכנית אב לפיתוח בר קיימא לשמירה על הסביבה ואיכות החיים בגלבוע ולכן מצאנו לנכון להפעיל יחידה סביבתית עצמאית שתעסוק ותקדם את נושאי איכות החיים וההגנה על  הסביבה  בכול תחומי החיים הייחודיים לנו לגלבוע.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים