דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אושרה תכנית הרחבה לשבעה יישובים בגלבוע
 
 
 
 
בשבוע האחרון אישרו הועדה המקומית גלבוע והועדה המחוזית של משרד הפנים את תכנית הבניין (תב"ע) לשבעה יישובים במועצה האזורית גלבוע. התוכניות אושרו עבור היישובים: דבורה, ברק, אדירים, חבר, אומן, גדיש ואביטל. בנוסף, התקבל אישור תקציבי של 2.5 מיליון ש"ח לתכנון מפורט של תשתיות, שטחים ציבוריים פתוחים ומבני ציבור.
 
בסה"כ אושרו 1,090 מגרשים שצפויים לצאת לשיווק בחצי השנה הקרובה כאשר מחצית מהם מיועדים לתושבי המועצה בכפוף לקריטריונים שייקבעו בהמשך. אישורי התכניות הינם חלק מתכנית המועצה להרחבת יישובי המועצה. כבר כעת מתנהלת שורה ארוכה של הרחבות ליישובים בגלבוע: בקיבוץ חפציבה מתבצעת הרחבה של 110 יחידות דיור נוספות, ביישוב האקולוגי נורית מתבצעת הרחבה של 110 יחידות דיור וכן ביישוב הקהילתי גדעונה ובקיבוץ בית השיטה.
ההרחבה במגן שאול
ראש המועצה האזורית גלבוע, דני עטר: "הגלבוע נמצא בשנים האחרונות בתנופת הרחבות אדירה. בעשרים השנים האחרונות הוכפלה האוכלוסייה בגלבוע והגיעה עד 32 אלף תושבים. רק לאחרונה הצבנו לעצמנו בשיתוף עם התושבים להגיע ליעד של 53 אלף תושבים עד שנת 2025."
אכלוס מלא של ההרחבה בגדעונה
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים