דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אקסטרים רחיפה מגדעון ועד הלום
 
 
 
 
ביום שישי בשבוע(28.03.14) שעבר התקיימה בגלבוע תחרות האקסטרים היחידה בארץ למצנחי רחיפה  - תחרות גביע גדעון בהשתתפות 48 מתחרים מרחבי הארץ לעיני קהל של כ 500 איש.
את התחרות שמתקיימת זו השנה השלישית ברציפות בגלבוע ארגנו המועדון למצנחי רחיפה  7winds ומועצה אזורית גלבוע.
התחרות כוללת ריצה מנביעת המעיין בפארק הלאומי מעיין חרוד, במסלול של 8 ק"מ עם משקל של כ – 20 ק"ג על הגב במשעולים עם עליות חדות וקשות עד לנקודת הקפיצה עם מצנח הרחיפה מהמצוק בכתף שאול לעבר נקודת הסימון לנחיתה.
הניקוד נקבע על הנחיתה הקרובה ביותר לנקודת המטרה.
במקום ראשון זכה לירון סגל מתל אביב לאחר שסיים את ריצת הטיפוס לעבר נקודת הזינוק לרחיפה בזמן של 53 דקות ונחת בדיוק במטרה, במקום השני זכה יוחאי שופל עם זמן טיפוס של 48 דקות ונחיתה עד 10 מ מהמטרה, ובמקום השלישי זכה עירא יפער עם זמן של  46 דקות טיפוס ונחיתה עד 20 מטר מהמטרה.
מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה שלומי אייל מסר כי התחרות הפכה למסורת בגלבוע הן מבחינת מיקום טבעי לתחרות רחיפה והן היסטורית לאזור שהתהוו בו מעשי אומץ ואתגר, אייל הוסיף כי בגלבוע מתקיימים תחרויות אקסטרים רבות , במקצה האופניים, ריצות ניווט, ועוד.. אייל בקש בהזדמנות זו להזמין את הקהל הרחב לתחרות אופנועים מלהיבה במסגרת אליפות ישראל "אנדורו " שתתקיים בשבת בתאריך 12.04 בהר הגלבוע.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים