דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מינהל הנוער בגלבוע קיים כנס חגיגי לקראת יציאתם של בוגרי תנועות נוער לשירות צבאי
 
 
 
 
כ - 200 בני נוער בוגרי י"ב, מבתי הספר התיכוניים של יישובי המועצה האזורית הגלבוע, הנמנים עם תנועות הנוער, התכנסו בתחילת השבוע, לכנס חגיגי, לקראת גיוסם לצה"ל, באודיטוריום של המשכן לאמנות בקיבוץ עין חרוד מאוחד. את האירוע, הפיק מנהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, בראשותו של שמוליק עינב, אותם ליווה המנהל מתקופת נעוריהם במסגרת תנועות הנוער.
 הכנס נערך במעמד ראש המועצה, דני עטר והשתתפו בו ראש מנהל החינוך במועצה, דרור ללוש, הורים ומורים.

לנערים, שברובם הגדול, עברו מבדקים לקראת הצטרפותם ליחידות מובחרות, לרבות קצונה, היה מעין מפגש מחזור מרגש, בו החליפו הנערים והנערות כתובות להמשך קיום הקשר.
ראש המוא"ז עטר עם ענב מנהל הנוער
 את המתגייסים בירכו ראש המועצה, דני עטר וראש מנהל החינוך, דרור ללוש. אחריהם בירכה, בשם ההורים, נורית מלמוד, רכזת הנוער במועצה, כמוה, בירכו את החיילים, איציק נאור, מקיבוץ עין חרוד, בשם מדריכי תנועות נוער, וכן חברי גרעין "עודד גלבוע".
בברכתו אמר עטר: "כולנו בגלבוע, תקווה ששירותכם בצה"ל יעבור בהצלחה ותחזרו אלינו בריאים ושלמים. בטוחני כי המטען הערכי והחינוכי ילווה אתכם בשירותכם הצבאי. אך בראש וראשונה. שימרו על עצמכם ושובו אלינו בשלום בתום השירות. הגלבוע ימתין לכם עם המון אהבה", אמר ראש המועצה.  
 ראש מינהל הנוער, שמוליק עינב, ציין כי הטכס עבר בהצלחה, לשביעות רצון הרבה של החיילים והוריהם. בתום הטקס התקיימה הופעה של הסטנדאפיסטית - הדר לוי ובסיומה, חולק שי למתגייס - תיק עם כיתוב "צאתך בשלום וחזרתך בשלום". 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים