דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נלחמים בבנייה הבלתי חוקית : קנסות כבדים,כתבי אישום ותיק פלילי - נגד מפירי חוקי הבנייה בגלבוע
 
 
 
 
נלחמים בבנייה הבלתי חוקית : קנסות כבדים,כתבי אישום ותיק פלילי - נגד מפירי חוקי הבנייה בגלבוע

 50 תיקים פליליים נפתחו נגד תושבים במועצה אזורית הגלבוע אשר נאשמו בעבירות של בניה לא חוקית. התיקים נדונו בינואר  בבית משפט השלוםבבית שאן.
על 14 נאשמים, הוטלו קנסות בסך כולל של 111,429 שקל, לרבות החלטות שיפוטיות אחרות .
מועד דיונם של 35 נאשמים אחרים בעבירות בניה, נדחה לתאריכים שונים. בוועדה לתכנון ובניה במועצה האזורית הגלבוע, מבהירים כי  מבנים שהוקמו שלא כחוק, יטופלו על ידי פיקוח  הועדה ועל ידי רישוי עסקים. מהנדס המועצה, בני סגל מעדכן כי  למעוניינים במידע נוסף על ייעודי קרקע, היתרי בניה וכדומה ניתן לפנות למשרדי הוועדה לתכנון ובניה של המועצה האזורית הגלבוע ולבקש   מידע בנושא  כמו כן ממליץ מהנדס המועצה  לתאם פגישה מראש עם אדריכלית המועצה ובודקי התוכניות עפ"י מספרי הטלפון שמופיעים באתר המועצה.
"חובה על כל אזרח מדינת ישראל להוציא היתר בנייה עפ"י חוק לפני שלב הביצוע, על מנת להימנע ממצבים כגון אלה שהם תיק פלילי לכל דבר ". דברי סגל.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים