דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> גמר המונדיאליקו 2013
 
 
 
 
ביום שני לעיני כ – 300 צופים במעמד ראש המועצה דני עטר וראש מנהל החינוך דרור ללוש נערכו משחקי גמר המונדיאליקו בים ילדי פניימת כפר יחזקאל ולבין הקבוצה מנעורה, ובמשחק מוקדם יותר התקיים המשחק על המקומות 3-4  בין  הקבוצות מטמרה ואביטל שסומנו כפייבוריטיות לגמר ולבסוף הודחו בשלב חצי הגמר.
 
ראש המועצה עטר מחלק את הגביעים לקבוצות הזוכות
מהלך משחק הגמר:
לשריקת השופט ניר פרץ לפתיחת המשחק התפתח משחק התקפי וקצבי ושאפיין את שתי הקבוצות לאורך הטורניר, נעורה לחצה כל הזמן ואילו שחקני הפנימייה ניסו לעקוץ במתפרצות שסיכנו את היריבה בדקות הראשונות עד להבקעת שער הזכות לפנימיית כפר יחזקאל על ידי יוסי יצחק שקבע 1:0 לפנימייה.
עד להפסקההצליחו לשמור  פנימיית .כפר יחזקאל על התוצאה.
 שחקני שתי המתמודדות לוחצים ידיים טרם פתיחת המשחק
עם פתיחת המחצית השנייה נעורה חיפה את השיוויון אבל בניגוד למהלך המשחק הצליח יוסי יצחק מפנימיית כפר יחזקל שוב להבקיע ולהגדיל את היתרון וקבע 2:0 לקבוצתו.
האלופים החדשים מפנימיית כפר יחזקאל
אבל בכך לא הסתיים המשחק, 2 שדקות לסיום הצליחו חניכיו של אדאהם זועבי מנעורה  לצמק מרגליו של עמרו זועבי אבל למרות זאת קבוצת פניימת כפר יחזקאל חגגה אליפות ראשונה מתוקה  של המונדיאליקו הגלבוע.

החניכים של אדאהם זועבי מנעורה הסתפקו הפעם בסגנות
כאמור במשחק המוקדם יותר על המקום השלישי התחרו הקבוצות מטמרה ומאביטל שהודחו בשלב חצי הגמר והציבו לעצמם את פרס הניחומים, המקום השלישי.

מהלך המשחק טמרה אביטל:
את המשחק פתחו טוב יותר הקבוצה מאביטל עם יתרון מוקדם של שני שערים והצליחו לשמור על התוצאה 2:0 עד להפסקה לאור שחקניה ההמומים של טמרה.
עם פתיחת המחצית השנייה התעוררו שחקני טמרה והצליחו להפוך את הקערה על פיה ועם התוצאה של 3:2 חיכו לשריקת הסיום של המשחק.
אבל נבו שדו הבקיע  דקה לסיום המשחק השווה ל-3:3 ושלח בכך את הקבוצות להארכה של 10 דקות נוספות. בהארכה זו היתה אופרה אחרת, טמרה התעשתה והבקיע 5 שערים נוספים לעומת אביטל עם שער אחד נוסף.
בסיום טמרה במקום השלישי לאחר ניצחון על אביטל בתוצאה 8:4.

טמרה סיימה בסוף במקום השלישי
בסיום המשחקים  נערך טקס חלוקת גביעים ומדליות לקבוצות הזוכות ,כאשר שלומי אייל רכז הספורט הרב תחומי במועצה אזורית הגלבוע הזמין את שחקני הקבוצות אל כר הדשא לקבל את הגביעים והמדליות,
כשברקע מושמע שיר האליפות של ילדי פנימיית כפר יחזקאל האלופים החדשים.
ראש המועצה דני עטר בירך את האלופה החדשה ואת המתחרות ואת כלל המשתתפים במפעל הספורטיבי המסורתי המתקיים מזה 3 שנים שהפגינו רוח ספורטיבית לאורך הטורניר.
עטר גם ציין את קהל האוהדים הרב שגדש את היציעים  ועודד את הקבוצות במהלך המשחקים.
את ערב המשחקים חתם טקס חלוקת הגביעים ומדליות לאלופה החדשה מכפר יחזקאל וסגניתה מנעורה ולטמרה הזוכה במקום השלישי , עוד הוענק גביע לקבוצה ההוגנת מגדעונה.

כל הכבוד לאוהדים שגדשו את היציעים ועודדו לאורך המשחק
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים