דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביחידה לקידום הנוער במוא"ז הגלבוע הסתיים קורס ראשון לאילוף כלבים
 
 
 
 
לאחר חג הפסח, התקיים סיום קורס כלבנות של היחידה לקידום נוער במועצה האזורית הגלבוע. הקורס נערך בעידודה ובחסותה של מחלקת השירותים החברתיים במועצה ובהנחייתו הצמודה של עובד סוציאלי לנוער וצעירים, חייים הנדל. את הקורס הדריכה חברת "מגן", המתמחה באימון כלבים לצורכי ביטחון. בין השאר כלל הקורס היכרות עם עולם הכלבים, אילופם, בניית קשר ורכישת כלים לחיים דרך האימון.
 טכס סיום הקורס התקיים במעלה גלבוע באווירה משפחתית, והשתתפו בה צוות היחידה, כולל עובד הרווחה. דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה מסרה כי "ההורים כיבדו את בניהם בנוכחותם בטכס, כשבמהלכו ביצעו ילדיהם, חניכי היחידה, הדגמה של תרגילי אילוף כלבים, לרבות תכני הקורס, כאשר כל נער וכלבו הציגו באופן מרתק בפני הצופים את צייתנותם של הכלבים לחניכים, בהנחיית מדריכיהם, ספי וגיא, מחברת "מגן", ציינה בן משה.
תרגול אילוף הכלבים
 ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיבח את היחידה לקידום נוער במועצה ואת העומדת בראשה, דיקלה בן משה ואמר כי העבודה עם בעלי חיים, ובפרט עם כלבים, הנחשבים לידידו של האדם, מעלה בהחלט את הבטחון העצמי של הנער. "רעיון הפרוייקט תורם לגיבוש אישיותו של חניך הקורס, לחיזוק המוטיבציה לעשייה, לפיתוח הסובלנות ואמפטיה. אין ספק שהטיפול בכלבים יוצר מצב של נתינה וקבלת אהבה ומקנה לנער חיזוקים, ואולי גם להפיכתו למקצוע, להבטחת עתידו הכלכלי של הנער", אמר ראש המועצה.
 בסיום הטכס, חולקו תעודות סיום וחולצות למסיימים. את הטקס חם חיים במילות סיכום ותודה לכל מי שלקח חלק בפרויקט. דיקלה בן משה מנהלת היחידה בירכה את התלמידים על התמדתם ודבקותם בקורס, את הוריהם וכן את כל מי שנטל חלק בקורס. היא זקפה את ההצלחה בקורס למדריכים ולתלמידים. "אני בטוחה כי הקורס תרם רבות לכל נער ונער אשר לקח בו חלק" סיכמה בן משה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים