דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אולפן ראשון ללימוד עברית נפתח בגלבוע
 
 
 
 
לראשונה בגלבוע נפתח אולפן ללימודי עברית. 30 בנות השירות הלאומי מכפרי הגלבוע מוקיבלה, נעורה, טייבה, טמרה  וסנדלה החלו בשבוע האחרון ללמוד את השפה העברית באחד מאולמות המועצה שהוסב לאולפן. מטרת הלימוד נועדה לקדם את בנות השירות הלאומי ולסייע להן בהשתלבותן בחברה.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיזם את הקורס, שיבח את בנות הכפרים ומשפחותיהן על נכונותן ללמוד את השפה העברית וציין כי לימוד השפה יעצים את יכולותיהן וכישוריהן של הבנות לתרום לסביבתן ולמדינה. "לימוד העברית בקרב הבנות הוא תוצאה של יחסי דו-קיום נפלאים השוררים באזורנו", אמר ראש המועצה.
ראש מינהל הנוער במועצה, שמוליק עינב, מסר כי לימוד השפה העברית הוא מהלך מהפכני של המועצה שיכלול גם מפגש בין בנות השירות הלאומי ובנות הנוער ביישובי המועצה. רכז המפעלים האמנותיים במועצה, נאיף זועבי, המלווה את תהליך הגיוס של נערות הכפרים לשנת שירות, מסר כי עזרתן של בנות השירות הלאומי בכפרים, הוא מעבר למצופה: " במהלך תקופת השירות רוכשות המתנדבות ידע, ניסיון וכישורי מנהיגות שישמשו אותן רבות בעתיד", אמר זועבי.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים