דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> פורום רכזי תרבות – יצאנו ל"דייט" ראשון
 
 
 
 
במפגש הראשון שהיה חגיגי במיוחד, התקבצו ובאו לכיתת הלימוד במכון שיטים בקיבוץ בית השיטה, רכזי התרבות - נציגי קיבוצים, מושבים וישובים קהילתיים. "אנחנו רוצים ליצור פורום תרבות אזורי. כזה שמפרה האחד את השני, מוביל סיעור מוחות ענייני ומלמד עמיתים" אמרה גלית בר-גיל, מנהלת מחלקת התרבות המועצה האזורית. עוד הוסיפה בר-גיל כי "הפורום הוא בסיס מצוין לשווק את הפעילות הנעשית הן ברמת היישוב והן ברמה המועצתית. בנוסף, נוצרים בין כולם קשרי עבודה מועילים עם גופי התרבות שלנו כמו שתמיד רצינו".
 
במהלך המפגש, אותו הנחה אבי זעירא מ"שיטים", שוחחו המשתתפים על "האוטונומיה הניהולית", אותה מנסה ראש המועצה דני עטר, ביחד עם צוותו, לקדם בהדרגה. בין השאלות שנשאלו – כיצד עשויה התכנית המדוברת להשפיע גם על נושאי התרבות ביישובים וכן, אילו דגשים צריך ליישם בכל הנוגע לתקציב נכון וניהול תכנית תרבות.
 
 במהלך המפגש, התפתח דיון על "קודש" ו"חול", תרבות לילדים מול תרבות מבוגרים, מה רצוי? מה מצוי? וכיצד         מתמודדים עם קהילה חסרת מוטיבציה. החברים צוותו לתוכנית העבודה העתידית, בה הציגו כל אחד חג/אירוע שנחוג ביישובו, מה יש לשמר ומה יש לשפר.  כל משתתף קיבל תיק עבודה וכמו-כן עלון קטן שכולל טיפים לראש השנה. המפגש הבא צפוי להתקיים ב-22 באוקטובר וצפויים להגיע אליו נציגי ישובים נוספים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים