דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> זכיה מרשימה לבוגר "עמק יפה" בתחרות הארצית בעיצוב
 
 
 
תערוכה לעבודות מגמות העיצוב נערכה לאחרונה בבית הספר "עמק יפה" שבגלבוע, בחסות משרד החינוך והמועצה האזורית הגלבוע. התערוכה, המוצגת מידי שנה בבית הספר, כלולות בה  השנה עבודות בהיקף 2  יחידות לימוד בעיצוב מוצר, עיצוב גרפי או עיצוב אופנה של תלמידי י"ב, בוגרי המגמה, מבתי ספר מכל רחבי הארץ.
השנה השתתפה בתערוכה נבחרת העבודות של בוגרי "עמק יפה", כשבתום שבועיים של תערוכה התקיים במשרד החינוך טקס מרשים ובמסגרתו הוענקו פרסים לעבודות המצטיינות. מנהל בית הספר קובי מימון: "ליווינו בגאווה את הבוגרים עת הציגו את עבודותיהם והתרגשות מיוחדת אחזה בנו, עת זכה תלמידנו, שי בן ברוך, במקום השני מבין כל העבודות בארץ. הפרוייקט של שי עסק באריחים המגדלים עציצים, אם זה במחיצות פנים בתוך הבית או בחוץ. צורך פרקטי שעשוי להיות לדבר הוא למשל ספסל שמגדל דשא באזור הישיבה או אריח הנתלה מעל חלון כשהעציץ הנשפך ממנו, משמש כסוג של הצללה או ווילון צמחי".
מנהל בית הספר ציין, כי היופי בפרוייקט של שי הוא התהליך. "שי התחיל לחקור משהו שהוא מאוד אוהב, וזה הכדורגל. בתוך הנושא הכללי הגענו לנעלי הכדורגל, והתחלנו בעצם לחקור 'פקקים'. משם שי כבר התחיל לחקור סוגים שונים של חומרים/ מוצרים/ רעיונות שנתפסים כמו הפקקים על הדשא, ועוד. הפרוייקט עבר הרבה גלגולים מנעליים לאנשים עם קשיי הליכה שהפקקים יכולים לעזור ליציבות של ההליכה ועד למדפים משתנים לחדרים. לבסוף ניגש שי לתחום הצמחיה והחל באופן יצירתי לבחון מקומות לא שיגרתיים ופונקציונליים בהם היא עשויה להשתלב. התהליך שעבר שי כיוצר ומבצע, היה מרתק והמחיש עד כמה החלומות הגדולים של כל אחד מאיתנו כמוסים וקיימים בנו פנימה, ורק מחכים לעידוד קל מבחוץ לפרוץ!", סיכם מנהל בית הספר.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים