דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נחנך גן לזכרו של ערן ויינשטיין ז"ל
 
 
 
 
ביום חמישי האחרון נחנך בכפר יחזקאל "גן ערן" לזכרו של ערן ויינשטיין שנהרג ב-18.4.2012 מהתהפכות טרקטורון. ערן, בן 37 במותו השאיר אחריו הורים ומשפחה שהגיעו לטקס לחלוק לו כבוד.
ערן ז"ל, שימש סייר שדות ומדריך ירי. התאונה בה מצא ערן את מותו, התרחשה כשנסע עם מכר לנסיעת מבחן בטרקטור. בנסיעה בדרך עפר סמוך לכפר סולם התהפך הטרקטור מסיבה לא ברורה. ערן נפצע קשה ואושפז בבית החולים, שם נפטר מפצעיו.
המועצה האזורית גלבוע וועד כפר יחזקאל החליטו במשותף הנציח את זכרו של ערן על יד הקמת גן. בטקס השתתפו הוריו של ערן ובני משפחתו, ראש המועצה האזורית גלבוע דני עטר וסגנו רמי אלהרר ותושבי כפר יחזקאל. בשטח הגן ביצעה המועצה בשיתוף ועד הכפר, שדרוג של מתקני משחקים, הצבת מתקנים חדשים, שולחנות, סלילת כביש גישה לנכים, כאשר כל אלה תורמים להיות הפארק פינת החמד ביישוב.
ראש המועצה דני עטר נשא דברים לזכרו של ערן ז"ל, והביע את הערכתו העמוקה לתרומתו ולפעלו. כמו כן ציין ראש המועצה כי כבר בעתיד הקרוב תיזום המועצה בשיתוף ועד המושב פרויקטים נוספים להנצחת זכרו של ערן המנוח.
דוד ויינשטיין אביו של ערן המנוח, הודה בשם המשפחה והישוב מקרב לב למועצה ולעומד בראשה וכן למזכירות המושב. הוא הביע משאלה, שילדי כפר יחזקאל ייהנו מפינת טבע מקסימה זו, כדבריו, ושבכך תימשך פעילות ההנצחה לזכר בנו.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים