דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> פרחים רבותיי, פרחים
 
 
 
 
לפני כשנה הגתה היוצרת והאומנית הרב-תחומית, שלומית חפר, מיזם אומנות ענק שייעלה בקרוב במוזאון ת"א. המיזם יכלול מגוון פרחי קרמיקה צבעוניים ומדהימים ביופיים, שיוצרו במספר מרכזים לגיל השלישי במדינה וביניהם גם "דורות בגלבוע", שייצר כ-200 פרחי קרמיקה מקסימים. בסופו של אותו פרויקט ייחודי, יוצגו כ-10 אלף פרחי קרמיקה שבצירוף של כולם תיווצר תמונה של שדות נהר זורם ושמש ענקית.
תמונת המייצג מעבירה את המסר שהאוכלוסייה הבוגרת היא זו שהקימה, בנתה ויצרה את נוף הארץ ואנו מוקירים לה תודה על יצירה מופלאה זו. "עמלנו רבות, בשיתוף מורות קרמיקה וצוות מרכז 'דורות בגלבוע', על מנת לתכנן את פרחי הקרמיקה. כל אחד מבאי המרכז, תכנן ועיצב פרחים צבעוניים וגדולים על פי הנחיות כלליות שנתנו דרור ליצירתיות של כל אחד מהם", אמרה מנכ"לית העמותה, מרים ורד.
למתעניינים במיצג נאמר, שהיצירה תוצג ברחבת מוזיאון תל אביב למשך שלושה חודשים כשטקס הפתיחה ייערך ביום שישי, 19 בספטמבר בשעה 11 בבוקר. הציבור מוזמן לבוא ולהתרשם ממיצג מדהים וצבעוני שלא נעשה עוד.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים