דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בשל ביקוש גובר של תעשיינים להעברת מפעליהם לאזה"ת בגלבוע מוקם בימים אלה אזור תעשיה חדש על שטח של 500 דונם, בסמוך לבניין המועצה
 
 
 
 
במינהל הפיתוח של המועצה האזורית הגלבוע, הסתיים לאחרונה, שיווק הקרקעות באזור התעשיה ב"חבר" ובימים אלה נערך המינהל להכשרת שטח של 500 דונם להקמת אזור תעשיה חדש, בסמוך לבניין המועצה ומשרד החקלאות. ראש מינהל הפיתוח, עיד סלים מסר כי בשל ריבוי הפניות של בעלי עסקים מכל חלקי הארץ המבקשים להעביר את שלוחת מפעליהם בגלבוע, מוקם בימים אלה אזור התעשיה, הצמוד כאמור, לבניין המועצה. "בשלב זה, אנו מבצעים עבודות תשתית, וכשנסיים את העבודות באזור התעשיה החדש, באביב הבא, נוציא מכרזים. כבר עתה, נרשמו יזמים רבים לאזור התעשיה החדש", אמר ראש מינהל הפיתוח.
 
בית האריזה באיזור התעשיה הקיים
הוא הוסיף כי במקביל לשני אזורי התעשיה המוזכרים, הוחל בביצוע עבודות פיתוח באזור התעשיה בגן נר המשתרע על כ-30 דונם. "אנו מפנים לאזור תעשיה בגן נר, יזמים, שסוג עסקיהם הוא ברמה בינונית. העבודה בגן נר רק מתחילה, הביקוש לאזור התעשיה בגן נר גם הוא בהיקף רב מאד.
ראש מינהל הפיתוח ציין כי הודות לפעילותו הנמרצת של ראש המועצה דני עטר, מול משרד המסחר והתעשיה, לקבלת הטבות מיוחדות ליזמים, מתממש כיום החזון של העשרת הגלבוע בשטחי תעשיה רחבים מאד. הוא הוסיף כי סיבות נוספות לפניה המואצת של היזמים להקמת שלוחת מפעליהם בגלבוע, הוא היחס החם, לו הם זוכים מהוועדה המקומית לתכנון ובניה לקבלת היתרי בניה ולאור העובדה כי הקירבה של אזור התעשיה לכביש "שש", היא לא יותר מעשר דקות.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים