דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביה"ס ניר העמק בגלבוע יקיים אירוע זיכרון לחללי תאונות הדרכים
 
 
 
 
בית הספר ויצ"ו ניר העמק שבגלבוע יקיים ב-25.11.13, טקס זיכרון  ל-17 חללי בית הספר שקיפחו את חייהם בתאונות דרכים. הטקס ייערך במעמד ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, סגניו, וכן משפחות שכולות, הנהלת בית הספר, מורים ותלמידים.
 
אפרת סולומון, רכזת חברתית בבית הספר "ניר העמק" מסרה כי במסגרת פעילות הזהירות בדרכים מתקיים מידי שנה טקס זיכרון לזכר חללי בית הספר, שנועד להעניק כבוד להורי התלמידים שאיבדו את יקיריהם. "הפעילות ביום זה מתבססת על הציווי של זהירות בדרכים, על מנת לחסוך את רצף ההרג המצער מאד. כמות התלמידים שנהרגים בדרכים מזהירה את כולנו מהישנות אסונות דומים בעתיד. ביום זה נתייחד כולנו עם זכר ההרוגים ועם כאבם של המשפחות השכולות", אמרה סולומון.
הרכזת החברתית ציינה כי בית הספר "ניר העמק" שומר על קשר רצוף עם המשפחות השכולות וביקשה להעביר מסר בשם בית הספר: "כולנו חייבים להבין שכשלוחצים על דוושת המכונית ומסכנים את החיים, נלווים לאירועים המצערים מעגלי סבל גדולים ועמוקים, שעלול לפגוע משפחות", אמרה סולומון.
 
ההתכנסות תחל בשעה 10.30 והיא תכלול עמידת דום בת דקה לזכר חללי בית הספר. בפתח הטקס יישאו דברים נציגי המשפחות וכן ראש המועצה דני עטר. כמו כן תתקיים הצגה חינוכיתבנושא זהירות בדרכים ונסיעה בטוחה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים