דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מ.א.הגלבוע העניקה מלגות לסטודנטים הלומדים לקראת תואר ראשון
 
 
 
 
המועצה האזורית הגלבוע העניקה השבוע מלגות לימוד  לכ- 300 סטודנטים מישובי וכפרי הגלבוע, הלומדים לקראת תואר ראשון. טכס הענקת המלגות נערך במועצה, במעמד ראש המועצה והשתתפו בו נציגי מנהל החינוך, שי גוטמן, עוזר ראש המועצה ומחזיק תיק הצעירים, הסטודנטים והוריהם.
 
 
פורום הצעירים-סטודנטים הביע בטכס את הוקרתו בפני המועצה והעומד בראשה, דני עטר על הסיוע והעידוד. נציגת הסטודנטים, רעות גטה מניר יפה, הלומדת במכללת עמק יזרעאל, כלכלה ומנהל, נשאה דברים בשם הסטודנטים מפורום הצעירים, ואמרה בין השאר: "כחברת פורום הצעירים בגלבוע, אני מנצלת מעמד זה כדי לבקש מכל אחת ואחד מכם, בואו והצטרפו לעשייה בפורום החשוב. הפורום יקבע אילו תכנים ופעילויות יוגדרו בתחום זה בתקציב לשנת 2014 של המועצה. בואו להשפיע ולהפוך את הגלבוע למקום אטרקטיבי לצעירים לחיות בו עם מגוון פעילויות תרבות, ספורט, מופעים, קורסי הכוונה לחיילים משוחררים ופיתוח חשיבה ליזמים, מציאת תעסוקה, ועוד פעילויות רבות אחרות" קראה רעות גטה.
פו רבים מקרב תושבי גוש 'חבר' וניתן כבר לסכם במוקדם את שיעור הצלחתו הרבה" אמרה מנהלת השירותים החברתיים.
במועצה האזורית הגלבוע, הרואה חשיבות רבה בעידוד ההשכלה הגבוהה צוין כי מי שבוחר ללכת לאקדמיה והרעיון של הקרן היא לעודד ללמוד בתחום האקדמי. מן המועצה נמסר כי : "אנחנו נעזור ונעודד, כי היתרון באקדמיה פותח את הראש למרחבים בלתי מוגבלים. זה נותן הרבה מאוד כלים לחיים שלנו. אנחנו מייחסים לזה חשיבות גדולה מאוד. יש חשיבות רבה שכמה שיותר בוגרי המועצה ילכו ללמוד באקדמיה. אחד התוצרים המיידים של פורום הצעירים שעובד 3 חודשים, היא שכבר בשנה הקרובה התקציב של המלגות יוכפל ויפתח לתואר שני ולסטודנטים שלומדים בחו"ל. אתם יכולים להשפיע על האופן שמתקבלות ההחלטות וכדאי שתהיו מעורבים, ככל שתהיו מעורבים יהיה לכם יותר קל להשפיע".
  שי גוטמן, ציין כי בכוונת אגף הצעירים החדש שיוקם - ללוות, לעזור ולחזק את הקשר של הצעירים בגלבוע, החל מהצבא, השחרור, הלימודים ועד להקמת בית בגלבוע.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים