דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> המועצה האזורית הגלבוע זכתה במקום ראשון בתחרות "שומרים על מי תהום"
 
 
 
 
המועצה האזורית הגלבוע זכתה במקום ראשון בתחרות "שומרים על מי התהום". התחרות נערכה במהלך חודשי הקיץ האחרונים בקרב הרשויות המשתתפות בפרויקט בשיתוף עם ארגון "ידידי כדור הארץ" במזרח התיכון. מדובר בפרויקט אותו מוביל מנהל מחלקת הפיקוח במועצה, זאב שמחי שמטרתו עידוד רשויות לשמור על מי התהום.
הקריטריונים לזכייה בתחרות היו מיפוי נרחב של שטח הרשות, העלאת כמה שיותר מפגעים פוטנציאלים על המפה ואיכות הדיווח. כמו כן נבחנה מידת המחויבות של המועצה לנושא בהיבט של השתתפות בסדנאות וקיום סיורים מקצועיים עם יועצים בשטח.
המועצה, שהוכרזה כזוכה זכתה לשלוח את נציגיה לכנס בינלאומי בנושא שנערך בספרד לכלל מובילי הפרויקט. את המועצה ייצגו בכנס סיגל גרנט, מנהלת קשרי חוץ ותומכת בפרויקט "שומרים על מי התהום" ומוחמד אלבחירי, מנכ"ל קולחי הגלבוע.
ראש המועצה דני עטר אמר כי: "פרויקט השמירה על מי התהום הוא בעל חשיבות סביבתית לאומית. הזכייה בתחרות היא תעודת כבוד למועצה האזורית גלבוע. שמנו לעצמנו למטרה עליונה להוביל את נושא איכות הסביבה ושמירה על משאבי הטבע. נמשיך לעקוב ולטפל בנושא בדרכים של פעילות בשטח וחינוך הדור הצעיר לערכי איכות הסביבה".
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים