דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> מועדון הכדורסל גלבוע מעיינות פותח עונה שישית
 
 
 
מועדון הכדורסל גלבוע מעיינות מהגדולים בארץ מתחיל את פעילותו לקראת סיומה של פגרת הקיץ ותחילתה של עונת 2014/15.
המועדון עתיר ההישגים שכוללים גביעים ואליפויות רבות בקבוצותיו השונות למרות היותו מועדון צעיר, משחקים בו מעל אלף ילדים בגילאים שונים מהגן עד לנוער מהגלבוע ומעמק המעיינות המועצה השכנה.
לקראת העונה הבאה עבר המועדון מתיחת פנים קלה כאשר אל הצוות הניהולי הצטרף יונתן אורן שישמש מנהל מחלקת הבנות במועדון וינסה עם ניסיונו העתיר לקחת קדימה את קבוצות הבנות ולהקפיצה לרמות גבוהות עוד יותר.
מינוי נוסף במועדון הוא קידומו של המאמן הוותיק  נתי כהן מעין הנציב לתפקיד מנהלה הארגוני של המועדון וזאת לאחר עזיבתו של ארצי פרטי  לטובת הקבוצה ניהול הקבוצה הבוגרת.
מנכ"ל המועדון לירן וינקור מסר שכמועדון המפעיל חוגי כדורסל בכל הישובים וקבוצות תחרותיות רבות של ילדים ונערים בכל הגילאים ובכל הרמות שמטרות המועדון היו ונשארו קודם כל חינוכיות, חינוך לקבוצתיות ולהישגיות, באמצעות הספורט.
אנחנו כמובן מציבים לעצמנו גם מטרות תחרותיות"  אמר וינקור, כמועדון שהשיג השיגים רבים אנחנו רוצים כמובן לשחזרם ואף להציב רף  גבוה יותר  מהעונה הקודמת.
בהזדמנות זו ביקש וינקור לאחל בהצלחה לארצי פרטי שעבר לנהל את קבוצת גלבוע גליל ולאחל בהצלחה למנהל הארגוני החדש של המועדון נתי כהן ומנהל של קבוצות הבנות יונתן ורן וכן לאחראי כושר החדש של המועדון רימון יבזורי..
ראש המועצה עטר ביקש לאחל בהצלחה למועדון הכדורסל גלבוע מעיינות לרגל פתיחת העונה החדשה ואמר: "מועדון הכדורסל שצמח בתקופה קצרה והפך להיות  מועדון גדול  מהשורה הראשונה של המועדונים הגדולים ווההישגיים בארץ, על כך שאפו למנכ"ל לירן וינקור ולצוות שעמו שהצליחו לקחת את חזון המועצה בנושא הספורט ולממשו באופן מוצלח כל כך ועל כך מגיע להם כל הכבוד"
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים