דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ילדי הגנים בגלבוע השתתפו ב"יום הירוק"
 
 
 
 
בבית שטורמן ובגבעת קומי נערך כנס "היום הירוק" לילדי גני הגלבוע. מדובר בחלק מתכנית חקר סביבה ובעלי חיים הנלמדת בשנת הלימודים תשע"ד בגני הילדים בגלבוע.
הכנס נפתח באולם בית שטורמן, בהצגת צלליות בשם: "היער הקסום" בנושא שמירה על הטבע לתועלת כולנו. במשך היום כל גן לווה במדריכים מהתוכנית וחווה את תהליכי הסוואה בטבע של זיקית וקמטן, שיטות האבקה של חיפושיות לעומת פרפרים, מפגש עם נחשים וצבה סודאנית, קישוט בצבעים העשויים מתבלינים, ועוד.
חגית לוין,, מנהלת  המחלקה לילדי הגיל הרך במועצה האזורית הגלבוע מסרה, כי כחלק מתכנית הסביבה בגנים, בכל שבוע מגיעה מדריכה לגני הילדים וביחד עם הגננת מתווה תוכנית פעולה המתאימה לרצון ולצרכי הגן. "גן גדיש, לדוגמה, שודרג בעיצובם של המדריכה יחד עם הגננת, הילדים וההורים. אלה עיצבו את הגינה והכניסה לחצר. צבעו, עדרו, ערכו ניסויים והחליטו מה כדאי ונכון לשתול", סיפרה חגית לוין. לדבריה, פעילות דומה בוצעה בגנים "מיטב", "מלאה", בהם ביצע הצוות חקירת עצים, גידולם וטיפוחם. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים