דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מהפכת הניקיון בגלבוע!!! תכנית סל שירותים לתושב חדשה – יצאה לדרך!
 
 
 
 
מחלקת התברואה של המועצה האזורית הגלבוע, נערכת בימים אלה, במסגרת הרחבת סל השירותים  של מחלקת השירות לתושב, לשיפור מערך פינוי אשפה, גזם, טיאוט רחובות בכל יישובי המועצה. מנהל מחלקת התברואה במועצה, יהודה ביטון ציין כי הוא משוכנע שעם שדרוג מכלול השירותים לתושבים,  טיפוח הסביבה ושיפור איכות החיים יורגש באופן משמעותי.
הוא הוסיף כי במועצה יש ציבור ערני ואכפתי ומודע לסביבה, ועל פי התגובות  החיוביות שאנו מקבלים השיפור מתחיל להיות מורגש. "אנו בטוחים כי יחד, נוכל לעשות למען מועצה נקייה ומטופחת" אמר ביטון והציג להלן את פרטי התכנית.
מכונת הטיאוט המשודרגת בפעולה
 פינוי גזם:
מנהל התברואה ציין כי במסגרת פינוי הגזם ייאספו - גזם גינות, גזם נוי, ריהוט ישן מעץ בלבד. לדבריו, הגזם יפונה אחת לשבועיים בכל יישובי המועצה. (לפי תכנית עבודה שפרטיה מפורסמים באתר המועצה). "גזם מרוסק (דשא, עלים וכדומה), יש לאסוף בשקיות פלסטיק גדולות. את הגזם יש להניח על שפת המדרכה או בצדי הכביש ולהקפיד שלא יהיה בסמוך לעמודי חשמל וטלפון, על מנת לאפשר גישה נוחה ובטוחה למשאית המנוף. ביטון מבקש להוציא את הגזם, אך ורק  יום לפני מועד פינוי הגזם ולא ביום הפינוי עצמו. "המועצה תדאג לאכוף באמצעות מחלקת הפיקוח את הנושא, על מנת לשמור על רחובות נקיים בהמשך כל השבוע. לאחר פינוי הגזם מהישובים, תבצע המועצה ריסוק של הגזם והפיכתו לשבבי עץ. חשוב לציין  שאחד השימושים של שבבי עץ יכול לשמש לחיפוי גינות וחיפוי קרקע בשטחים ציבוריים. תושבים אשר יהיו  מעוניינים בגזם מרוסק, ניתן לפנות למחלקת התברואה על מנת לקבל פרטים כיצד ואיך ניתן לקבל. מועדי פינוי הגזם ביישובכם יפורסמו בקרוב", מסר ביטון.
 
איסוף אשפה
לגבי איסוף האשפה, מסביר מנהל מחלקת התברואה, כי על מנת להבטיח את מנוחת התושבים, נקבעה שעת התחלת הפינוי לשעה 5:00 בבוקר. "פינוי האשפה יתבצע בכל הישובים פעמיים בשבוע, בימים קבועים (תכנית הפינוי נמצאת במוקד ובאתר המועצה). אנא סייעו בידינו בשמירת פחי האשפה הקפידו על שקיות אשפה סגורות והשלכת הפסולת לתוך  הפח בלבד ולא בסביבתו", קרא ביטון. לדבריו,  בחודשי הקיץ (לפי תכנית עבודה שתפורסם באתר המועצה ), תתבצע שטיפה מיוחדת בלחץ מים של מכלי האשפה הביתיים. כמו כן יתבצע ריסוס בפחי האשפה נגד זבובים בחודשי הקיץ.
 
 פסולת חריגה:
ביטון: "אנו מודעים לכך כי לעיתים יש לכל אחד פסולת חריגה כגון: פסולת בניין , מקרר, מכונת כביסה, ריהוט, וכו' .
פסולת חריגה יש לפנות לאתר המועצה  או למחלקתה תברואה במועצה על מנת לקבל פרטים כיצד ולאן ניתן לפנותה".
טיאוט רחובות:
טיאוט רחובות יתבצע בכל יישובי המועצה אחת לשבועיים בכל ישוב לפי תכנית עבודה שמפורסמת במוקד ואתר המועצה .
 
 
מנהל המחלקה לתברואה מודה מראש לציבור התושבים על שיתוף הפעולה!
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים