דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> שבתרבות בגלבוע
 
 
 
בקיץ האחרון נערכו שני מפגשים מוצלחים במסגרת "שבתרבות בגלבוע", שעסקו בתג מחיר ובמבצע "צוק איתן". ממחלקת התרבות במועצה האזורית נמסר לנו כי פאנל נוסף בנושא "צדק חברתי" היה אמור להתקיים גם כן, אך בוטל בעקבות המצב הביטחוני.
"גם השנה צפויים מפגשים מרתקים, עם אנשי מפתח ומובילי דעת קהל מתחום הפוליטיקה, האקדמיה ועוד" סיפרה גלית בר גיל, מנהלת המחלקה. המפגש הראשון, יתקיים ביום שבת, 15 בנובמבר, בין השעות 11:00-13:00, במרכז "דורות" שבישוב גן-נר. הפעם הדיון ייסוב סביב יוקר המחייה בישראל. כמה קשה לקנות דירה היום ומדוע המחירים אצלנו גבוהים הרבה יותר מאשר בחו"ל. את הפאנלים ינחו אורנית פורן, כתבת גלי צה"ל ומאיר סוסיה, יועץ תקשורת. 
שריינו לכם את התאריכים הנוספים עוד היום, לבל תשכחו – 13 בדצמבר, 10 בינואר, 14 במרץ, 16 במאי, 13 ביוני וב-11 ליולי. "המפגשים ייערכו שעתיים והמועצה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את נושאי השיחה ולהתאימם לרוח התקופה או לאירועים הרלוונטיים של אותו שבוע" הדגישה בר גיל.  
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים