דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> מערכת החינוך בגלבוע מוכנה לפתיחת שנה"ל תשע"ה
 
  
השנה יושם דגש משמעותי במנהל החינוך במועצה אזורית הגלבוע בנושאי הבטיחות בכל מוסדות החינוך להבטחת שלום התלמידים.

כתשעת אלפים  תלמידים, מיישובי הגלבוע, יאיישו את ספסל הלימודים בשנת הלימודים תשע"ה שתפתח בספטמבר השנה.
במהלך חודשי הקיץ במינהל החינוך של המועצה עסקו ועמלו במרץ רב בהכנות לקראת פתיחת השנה, שודרגו ושופצו מבנים, גנים וכיתות חדשות שנוספו לחינוך הוכשרו לקראת הילדים, חצרות בתי הספר והגנים נבדקו לפי תקנוני בטיחות חודשו וצוידו בהתאם במתקני שעשועים חדשים ובטוחים לפי תפיסות פדגוגיות חדשניות.
ראש מנהל החינוך במועצה אזורית הגלבוע ד"ר מיכל סדן מסרה כי השנה יושם הדגש במערכת החינוך במועצה ביתר שאת בנושא הבטיחות ובנושא התמודדות במצבי חירום: אסונות טבע, רעידות אדמה ופעולות איבה.
סדן ביקשה להודות לסגן ראש המועצה וראש מנהל הפיתוח עיד סלים ולמנכ"ל החברה הכלכלית הגלבוע ירון אוחיון על מאמציהם להשלים במועדם את כל ההכנות לקראת פתיחת שנת הלימודים וכן למחלקת התחבורה ולמנהלה מאיר נוריאני שנערכה גם היא בהתאם ושדרגה את מערך התעבורה במערכת החינוך.

ראש המועצה עטר: "מלאכה מורכבת ואדירה היא הכנת מערכת חינוך לקראת פתיחת שנה ועל כל מגיעות כל מחמאות לכל העושים במלאכה, והשנה אף יותר  לאור המצב הביטחוני ומצב הרוח הלאומי"
 

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים