דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> לקראת ההתמודדות בפרס חמישה כוכבי יופי
 
 
 
 
 ועדת שופטים מטעם המועצה לישראל יפה ומשרד הפנים ביקרו בישובי הגלבוע, לקראת התמודדות המועצה בתחרות לחמישה כוכבי יופי. ועדת השופטים  עמדה מקרוב מול הצלחותיה של המועצה בהגשמת יעדיה - בהטמעת ההכרה בחשיבות טיפוח הסביבה האזורי, באיכות החיים של התושבים, לרבות תחום הגינון, שתפס תאוצה רבה בשנה האחרונה בישובי המועצה. אל חברי הוועדה נלוו ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, סגנו רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב וכן מנהלי מחלקות המועצה.
 הפמליה, ערכה סיור בישובי הגלבוע ובסיומו התכנסו חברי ועדת השופטים ומארחיהם לישיבת סיכום. הוועדה הביעה את התפעלותה מהעשייה בתחום הגינון ואיכות הסביבה בהובלתם של ראש המועצה, סגנו ומנהלי המחלקות וציינה כי המועצה על ישוביה, ראויות להתמודד בהצלחה בתחרות "ישראל היפה".
דני עטר, ראש המועצה, הודה לצוות השופטים על התרשמותם החיובית ואמר כי השמירה על איכות הסביבה ואיכות החיים הם חלק בלתי נפרד מהתנהלותה של המועצה וששתיהן עומדות בראש מעייניו. כמו כן הודה ראש המועצה לסגנו, רמי אלהרר, ראש מינהל השירות, למנהל תחום הגינון במועצה, משה שלמה, מנהל מחלקת התברואה, יהודה ביטון, מנהל האחזקה אשר עמוס ולמנהל המחלקה הפיקוח זאב שמחי, על שלדבריו הובילו מנהלים נכבדים אלה את המועצה להישגים רמי מעלה. 
 כאן המקום לציין כי התחרות לישראל יפה, מעודדת פיתוח של הסביבה העירונית על פי העקרונות המודרניים, המכתיבים יצירת שיווי משקל נאות בין הבנייה האורבנית לטיפוח הריאות הירוקות. זאת, תוך כדי הקפדה על מניעה של מפגעים סביבתיים וחזותיים והנעת תהליך של שיפור מתמיד באיכות חיי התושבים.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים