דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> בגלבוע יעניקו בטחון תזונתי
 
 
 
במחלקת שירותי הרווחה במועצה אזורית הגלבוע הוחלט כחלק מתפיסת המועצה טיפוח הסולידריות  בין כלל השכבות ועזרה לזולת במועצה לקיים פיילוט שכותרתו בטחון תזונתי למשפחות הזקוקות לסיוע פיסי של מזון.
הפיילוט הוא חלק מהמיזם הלאומי לביטחון תזונתי  ומטרתו מתן מענה כולל לבעיית חוסר הביטחון התזונתי בישראל וצמצומו.


על המיזם סיפרה מנהלת שירותי הרווחה  רחל אמרגי  ברנע " החלטנו  להצטרף למיזם ולקיים פיילוט באזורינו משום שלצערנו יש בגלבוע משפחות נזקקות וכמועצה אנחנו רוצים לעזור ומצאנו דרך ראויה שתספק באופן קבוע עזרה מעשית בכל חודש באמצעות חבילות מזון.
לצורך כך איגמנו משאבים, ואנחנו מקימים מערך שיכלול   את המועצה, בעלי עסקים וקרנות פילנתרופיות וכך נוכל לעזור לנזקקים באופן יעיל ומסודר שיעניק בטחון תזונתי למי שנדרש לכך על פי קריטריונים שנקבעו לכך.
ראש המועצה דני עטר אמר: "כמועצה שהסולידריות החברתית היא נר לרגלינו אנחנו כרשות לקהילה כזו עושים ככל הניתן לעזור למי שנזקק לכך, ואני שמח שסוף סוף גם המדינה מבינה שיש לנקוט  בימים אלו גם בצעדים מעשיים לצמצם את הפער החברתי ולהעניק רשת בטחון לשכבות החלשות יותר"
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים