דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> . בגלבוע מוכנים לכל תרחיש
 
 
 
השבוע קיימה מועצה אזורית הגלבוע קורס סיוע עזרה ראשונה(סע"ר) לעשרות מתנדבים מכלל הישובים בגלבוע במסגרת התכנית השנתית של המועצה להגברת המוכנות למצבי חירום  של מערך כוח האדם הכולל את עובדי המועצה והמתנדבים בגלבוע.
הקורס שהתקיים במהלך שלושה ימים בהדרכת מדריכים מפיקוד העורף, כלל הדרכה בנושאי עזרה ראשנה, טכניקות חילוץ, שימוש באמצעים מאולתרים פשוטים בשטח כשבסיום הקורס  התקיים תרגיל מסכם באתר הריסה עליו פיקדה המתנדבת הוותיקה מגן נר דליה מילר.
קב"ט המועצה משה שלמה סיכם את הקורס ומסר שהמשך להנחיית ראש המועצה דני עטר מתקיים תהליך לאורך כל השנה של הרחבת מערך המוכנות למצבי חירום בגלבוע והעלאת רמתם המקצועית.
שלמה מסר עוד כי בהמשך מתוכננת השתלמות מתקדמת יותר למשתתפי הקורס, שלמה ציין כי בינואר שנה 2015 יתקיים קורס נוסף וקרא למתנדבים נוספים להצטרף.
ראש המועצה דני עטר: "הנחיתי את קב"ט המועצה משה שלמה לפני שנים מספר להכין את המועצה לכל תרחיש החל מהתקפת טילים על אזורינו ועד לאירוע של רעידת האדמה, ואני שמח שהוקם מערך מקצועי בכל הישובים שבתקווה כמובן  שלא נזדקק לו אבל שבשעת הצורך יהיה מוכן לפעולה מהירה.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים