דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הגלבוע מוכן לשנת הלימודים החדשה
 
 
 
 
 שנת הלימודים תשע"ד כבר בפתח ובמועצה האזורית גלבוע משלימים את ההכנות להגעת התלמידים לגנים, בתי הספר והתיכונים. מנתוני מנהל החינוך במועצה עולה כי  8774 ילדים ובני נוער יפתחו את שנת הלימודים הקרובה. אלה מתחלקים ל1900 ילדים שילמדו ב79 גנים, 3145 תלמידי בתי הספר היסודיים
ו  - 3729 בני הנוער שילמדו בארבעת התיכונים שפזורים בגלבוע.

ההכנות לפתיחת השנה החלו כבר עם תחילת חופשת הקיץ ומגיעות לשיאן בימים אלה. במנהל החינוך ובמחלקת הגנים של המועצה עומלים ללא הרף בכדי להבטיח את פתיחת השנה באופן מסודר וללא כל תקלות במוסדות החינוך. במהלך הקיץ בתי הספר והגנים עברו שיפוץ ושדרוג לקראת הגעת הילדים ונערכו הכשרות מקצועיות והשתלמויות לכלל אנשי המקצוע. במהלך הקיץ גם נבחן במועצה נושא הבטיחות. נערכו בדיקות לבחינת בטיחות המבנים וכן נבדקו עשרות האוטובוסים הצהובים של המועצה שיאספו את תלמידי המועצה מבתיהם אל בתי הספר, הגנים ומעונות היום.
יום הערכות למנהלי ומנהלות ביה"ס
כחלק מההכנות המואצות התקיימו שלושה ימי היערכות לכלל אנשי החינוך במועצה בתחנת "העמקים" של שירות הפסיכולוגי. בהיערכות המיוחדת לקחו חלק ראש מינהל החינוך במועצה דרור ללוש, מנהלי בתי ספר, מנהלי תכניות חינוכיות ומועסקים במערכת החינוך. בסיום ההיערכות סוכם על המשך התנופה במודל שפת המצוינות בגלבוע שמתנהל במועצה בשנים האחרונות. ללוש ציין כי מנהלי בתי הספר סיכמו את שנת הפעילות תשע"ג תוך השמת דגש על הכנה מיטבית לשנה הבאה.
יום הערכות נערך למטפלות לקראת פתיחת שנת הלימודים בגנים
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, העלה את חשיבות המנהיגות החינוכית בבתי הספר וביקש לציין לפני תחילת שנת הלימודים כי למנהלי בתי הספר יש השפעה רבה מאד בהכנת מערכת החינוך ובהשרשת תכנים עשירי ערכים בקרב התלמידים לאורך השנה. הוא איחל הצלחה למורים, לגננות ולהורים ואמר: "אין ספק שגם בשנת הלימודים תשע"ד, ימשיך החינוך בגלבוע להוביל בהעצמה חינוכית ומיטבית".
ראש מינהל החינוך דרור ללוש הוסיף כי במהלך חודשי הקיץ פעל מינהל החינוך בהיבטי תכנון מהלך השנה הקרובה. בכלל זה איגום משאבים לפרויקטים חינוכיים הניצבים בראש סדרי העדיפויות של המועצה. לדבריו, בהנחיית ראש המועצה, דני עטר, הציבה מערכת החינוך בגלבוע מטרה לספק את התנאים והכלים, למיצוי כישוריו ויכולותיו של כל תלמיד ותלמידה, ולפיתוח מצוינות בתחומי הלימוד השונים, לרבות יצירת סביבת לימודים מיטבית, לרווחת המורים והתלמידים. ללוש בירך את התלמידים לקראת שנת הלימודים ואיחל שנה מוצלחת ופוריה.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים