דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נציגות מובחרת למועצה האזורית גלבוע בפרוייקט בינלאומי לנוער
 
 
 
 
ארבע נציגות איכותיות ומובחרות ייצגו את מועצה אזורית הגלבוע במחנה נוער בינ"ל שהתקיים בתחילת החודש במסגרת פרוייקט "מים ושכנות טובה" של ארגון ידידי כדה"א המזה"ת.
הבנות, תלמידות כיתה ט'  בבה"ס עמל עמק חרוד,  שקדו במהלך השנה בלימוד חומר הרקע של הפרוייקט בתחומים שונים כגון  אקולוגיה, גאוגרפיה, כלכלת מים ,פתרון קונפליקטים ועוד.
בנוסף לחומר העיוני היו צריכות הנציגות להתנסות בפעילויות שונות כמו מיפוי מפגעים בעזרת מע'  ממוחשבת  (gis) וסיור לימודי למקורות מים באזורנו.
משיצאו לחופשת הקיץ, זכו הבנות להשתתף בגולת הכותרת של הפרוייקט :מחנה משותף לנוער ישראלי, ירדני ופלסטיני המקנה למשתתפיו כלים בסיסים להפקת קמפיין בנושאי אכה"ס בקהילות שמהן הגיעו. במהלך המחנה זכו הבנות ללמוד בסדנאות וידאו, אמנות חזותית, בנייה אקולוגית, מוזיקה ומדיה חברתית בהן נלמדו הכלים הסיסים להפקת הקמפיין. בנוסף לכך נהנו משתתפי הפרוייקט מטיול בעיר העתיקה של עכו אשר כלל שייט, טיול לנחל שניר, ולינה בבה"ס שדה אלון תבור. המחנה אשר נערך במימון מלא של הארגון, מעבר לכל הכיף והלמידה העניק בונוס עיקרי של חווית המפגש עם בני הנוער הפלסטינאים אשר הצליחו להתגבר על מחסומי השפה, לשתף פעולה במשחקים ומשימות משותפות ומעל הכל להכיר ולראות שרב המשותף על השונה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים