דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בגלבוע עוטפים את תושבי הדרום
 
 
 
מעל אלף תושבים מעוטף עזה מתארחים בישובי הגלבוע. ביניהם ילדים ובני נוער שזו להם חופשת הקיץ השנתית השנייה בגלבוע. קשר מיוחד נרקם בין תושבי הגלבוע למשפחות המתארחות: רותי לב, תושבת גבע, הייתה נרגשת לספר  כי התפוסה בביתה מלאה באורחים מהדרום חלקם קשישים,  רותי ומאות משפחות אחרות מהגלבוע פתחו את דלתן ברוחב לב ועטפו  באהבה ומסירות את התושבים שמצאו עצמם בעיצומה של מתקפת החמאס. ההירתמות האדירה הותירה משפחות רבות בהמתנה לאורחים נוספים. ראש המועצה, דני עטר, ביקש לציין לשבח את המשפחות המתנדבות ואת הרוח הייחודית של תושבי הגלבוע בימים קשים אלו.
מנהלת המרכזים הקהילתיים והחינוך הבלתי פורמלי, הגב' סיוון גולדמן, סיפרה כי אלפי הילדים זכו להנאה ואירוח מושלם של הישובים, בריכות רבות נפתחו בפניהם ומחלקת הנוער של המועצה ישבה ימים כלילות ובנתה תכנית העשרה למשפחות מהדרום. עוד הוסיפה סיוון "הילדים פיסלו בבצק סוכר, יצרו וצבעו ובינתיים מדריכי הנוער המסורים בישובים השונים פינו, ניקו וארגנו מקומות נוספים לעתידים לבוא בתקווה להפסקת אש קרובה ואמתית" עוד הדגישה המנהלת כי הפעילויות נערכו במימון מלא של המועצה אזורית הגלבוע. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים