דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שבט צופים בגלבוע ממשיך להתרחב, סניף נוסף הוקם בכפר סנדלה שבגלבוע
 
 
 
 
עשרות חניכי תנועות הנוער מחמשת כפרי המועצה האזורית הגלבוע, חנכו השבוע "שבט צופים" חדש בכפר סנדלה שבגלבוע. זו הפעם הראשונה שבכפר זה, מוקם שבט צופים, אחרי הסניף המייסד בכפר טייבה, והוא אמור לרכז פעילויות תרבות לצד ערכי תנועת הצופים עבור מאות ילדי ונערי הכפר.
טכס חנוכת השבט בסנדלה, כללה צעדה של חניכי השבט החדשים, כאשר אליהם נלוו מדריכים וחניכים של שבט הצופים מכפר טייבה, שכאמור נמנים עם מייסדי הסניף. הצעדה התנהלה לצלילי תופים ומחולות, כאשר במהלך הצעדה חלפו הצועדים על רחובות הכפר והתקבלו בתרועות שמחה של התושבים.
 
הצופים בסנדלה במסדר
 ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את נערי שבט צופים בכפר סנדלה ובראשם ראש מינהל הנוער, שמואל עינב. עטר ציין כי תנועת הצופים, בישוב ובכפר, יוצרת קרקע לפעילות חינוכית ערכית ומנהיגותית לנוער, שבחר לקחת את האחריות לידיו. "הגלבוע על ישוביו גאה בנערים, המייסדים בצעירותם מנהיגות צעירה בכפרים, כדי להיות מעורבים בקהילה ולהיות חלק ממנה, וכן על מנת להנחיל ערכי התנועה לילדי הכפרים", אמר עטר. בין השאר, ברך ראש המועצה את רכזי תנועת הצופים והמד"צים בכפרים.
ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמואל עינב, אמר כי הטכס היה מרגש מאד, וציין כי קבלת הפנים של תושבי הכפר לחניכי תנועות הנוער, היתה חגיגית והדגיש כי תושבי כפר סנדלה כמו שכניהם מכפר טייבה, מעודדים מאד הצטרפות נערים לפעילות של תנועת נוער, על היותה תנועה התנדבותית למען אוכלוסיה ותיקה ולהפעלת ילדים בחוגים רבי תוכן. הוא בירך את רכזי תנועת הצופים בכפרים, נאיף זועבי ושאדיה ג'ומעה וואפה, על פעילותם להעצמת הילדים בפעילות תנועתית וקהילה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים