דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הישג נהדר לנבחרת האולימפית של ילדי הגלבוע
 
 
 
אמש (ג' 20/05) זכתה נבחרת הילדים האולימפית של הגלבוע במדליית כסף ובמדליית ארד באולימפיאדת הילדים.
אולימפיאדת הילדים בישראל התקיימה במכון וינגייט בנתניה והשתתפו בה מעל  5500 ילדים בגילאי ה' – ו'  מ - 90  רשויות ובמעמד שרת הספורט לימור לבנת.

הנבחרת האולימפית של הגלבוע הינה נבחרת הילדים המעורבת היחידה של יהודים וערבים מבין הרשויות שהשתתפו  באולימפיאדה, והיא התחרתה בשלושה ענפים, קטרגל, כדורשת וטניס שדה, ומנתה 26 ספורטאים מכלל הישובים בגלבוע, בראש הנבחרת עמד מנהל הספורט הרב תחומי שלומי אייל שיזם וארגן ולצדו רכז הספורט עומר עומרי, ואת ספורטאי הנבחרת אימנו המאמנים המאמנים דורית רובינסקי מכפר  יחזקאל, ונחמה בן צבי מעין חרוד מאוחד, קאסם זועבי ואחלם סעד ממוקיבלה, ליוו ועודדו את הנבחרת במהלך  המשחקים הורי תלמידים רבים.
ראש המועצה דני עטר בירך את ילדי הנבחרת האולימפית של ילדי הגלבוע על ההישגים,  ואמר כי הספורט בגלבוע הוא מימוש החזון ודרך חיים של חינוך לנפש בריאה בגוף בריא , חינוך למצויינות ולסולידריות כאחד  ולמימוש  הפוטנציאל של הילדים כפרט וכקבוצה.

כאמור זכתה הנבחרת במדלית כסף בקטרגל וזאת לאחר שגברה בדרך על הקבוצות של כפ"ס בתוצאה 1:0, על שער הנגב 3:0, סיימה בתיקו 1:1 עם פרדיס וגברה בדרך לחצי הגמר על ת"א, ובחצי הגמר על מרחבים בתוצאה 3:2 והפסידה בגמר לסכנין בתוצאה 2:1.
בכדורשת זכתה הנבחרת במדלית ארד לאחר שגברה על ראש העין, קדימה צורן ומזכרת בתיה בתוצאות 1:0, והסתפקה בארד לאחר הפסד לת"א 1:0.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים