דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אלפים צעדו ונהנו בצעדת אופק ירוק
 
 
 
   
אלפי צועדים מהגלבוע ומרחבי הארץ באו וצעדו בשבת בצעדת "אופק ירוק" במסלול שעבר בדרך נוף יששכר אל מול הגלבוע החל מבריכת תל יוסף עד לפינת החי בבית השיטה.
הצעדה שהייתה בסימן שמירה על הסביבה אורגנה עלי ידי מועצה אזורית הגלבוע, רשות ניקוז ונחלים ירדן דרומי, וקק"ל.
במהלך הצעדה אל מול נופי אביב והפריחות נהנו הצועדים מלבד מזג האוויר מזמין, ממופעי מוסיקה ומפעילויות משפחתיות בפינות החמד שבחורשות  לאורך המסלול, בהן מבוגרים וילדים כאחד בנו כלי נגינה וכלי בית  מחומרים ממוחזרים וכלי בית, ובין היתר למדו על צמחי בר למאכל, יצרו דשן אורגני "קומפוסט"  ואת הצועדים הקטנטנים שעשעו ליצנים שבצעו תרגילי אקרובטיקה.
בלטו בנוכחותם בין הצועדים חניכי תנועות נוער, קבוצות ספורט, ונציגי מפעלים ועוד.
ראש המועצה דני עטר מסר כי כי צעדת "אופק ירוק"  המתקיימת באופן מסורתי בכל שנה במסלול דרך נוף יששכר כמו אחותה הגדולה צעדה הגלבוע הבינ"ל  ה – 48 שתתקיים בהמשך במרץ השנה הם אירועים עממיים שמחברים המונים לנופים המקסימים של הגלבוע ולאיכות החיים והשמירה על הטבע והסביבה,  עטר בירך בנוסף על שיתוף הפעולה המוצלח שנים רבות עם רשות ניקוז נחלים וירדן דרומי וקק"ל. 
אורית נצר מרשות הניקוז ונחלים ירדן דרומי ממפיקי הצעדה, מסרה היא מקווה כי שהאירוע המוצלח, יגביר  את כמות המטיילים באזור באתרי הטבע של הגלבוע לאחר שחזו בנופים הנהדרים בצבעים ופריחות.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים