דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי ביה"ס הירוק סנדלה בגלבוע מהמובילים בשמירה על איכות הסביבה
 
 
 
בבית הספר הירוק סנדלה שבגלבוע, ממחזרים התלמידים זו השנה ה-12 את הפסולת, מטפחים ושומרים על איכות הסביבה. בית הספר זכה לתואר של בית ספר ירוק ונחשב כמוביל בטיפוח איכות הסביבה. שמוליק זיו, מנהל איכות הסביבה במועצה האזורית הגלבוע, קורא ליתר בתי הספר בכפרי המועצה לאמץ אמות מידה דומות ולטפח את סביבת בית הספר.  "בית הספר מהווה דוגמא של מופת לאיכות הסביבה בכך שהטמיע את הפרויקט גם בכפר, הודות להשפעת התלמידים על בני משפחתם", אמר זיו.
 
מנהל בית הספר סנדלה, סמיר עומרי סיפר כי "בנוסף למחזור הפסולת התלמידים מקפידים לרכז מדי יום בקומפוסטים את שאריות המזון שהביאו מהבית ובכך תורמים לשיפור איכות החיים בבית הספר ובכפר", אמר מנהל בית הספר.
 
ראש המועצה דני עטר, ציין כי קיימת מודעות רבה לנושא איכות הסביבה בקרב אוכלוסיית הגלבוע, כאשר הדגש הוא חינוך אקולוגי מגיל הגן. "מערכת החינוך בגלבוע הציבה בראש פעילויותיה הערכיות את השמירה על איכות הסביבה תחת הסיסמה 'עם הפנים לאיכות הסביבה'. כיום ניתן להבחין באופן מוחשי בתוצאות השמירה הקפדנית - סביבה נקייה המעניקה איכות חיים בגלבוע", ציין ראש המועצה דני עטר.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים