דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> בגלבוע גדל מספר המתנדבים-גמלאים לסיוע צוותי החינוך והתלמידים בבתיה"ס במסגרת עמותת "ידיד לחינוך"
 
 
 
 
בימים אלה הצטרפו למערך המתנדבים של עמותת "ידיד לחינוך" מתנדבים נוספים וכיום מונים כ- 50 מתנדבים במערכת החינוך, בבתי הספר. פעילותם של המתנדבים מקיפה מספר בתי ספר, הכוללים בין השאר, עין חרוד, נר הגלבוע , יד לחמישה ובית ספר רימון. המתנדבים מגיעים פעם בשבוע לפעילות של כ-4 שעות ומסייעים למורים במגוון פעילות, הן בפעילות פרטנית או בקבוצות בהנחיית המורה המלמדת את המקצוע.

ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר הדגיש כי פעילות עמותת  "יד לחינוך", בריכוזה של חוה עשת, מסייעת רבות בשיפור הישגים לימודיים ובאקלים הבית-ספרי. "עמותת 'יד לחינוך' מהווה נדבך חשוב במערכת החינוכית של הגלבוע", אמר ראש המועצה. הוא הביע שביעות רצון רבה מגידול מספרם של המתנדבים וברך אותם על פעילותם הברוכה.
 
חוה עשת, רכזת המתנדבים בגלבוע, אשת חינוך ותיקה, ממובילי העמותה בגלבוע,  ציינה כי המתנדבים עוזרים בספריה של בית הספר, בחלקם מספרים סיפורים. כמו כן ניתן  לדבריה, לשמוע את התלמידים שרים  עם רוני וגדעון את שירי א"י של פעם. "השבוע יצאנו המתנדבים 'להתאוורר' בטיול לעכו, שהסב הנאה מרובה למתנדבים. כאן המקום להודות לראש המועצה, דני עטר ולראש מינהל החינוך, דרור ללוש, הראויים  להערכה, על פועלם למען המתנדבים. במפגשים  עוברים המתנדבים חוויה נעימה ומעניינת, כשבאמצעותם נוצר גיבוש ביניהם, לרבות העברת מידע ושיתופי פעולה, הבא לידי ביטוי של תחושת סיפוק וכבוד, אותם מעניקה במערכת החינוך", אמרה עשת.
ענת רביב מנהלת בית הספר "יד לחמישה ציינה", ציינה כי בשל פעילותם המקיפה והמבורכת של המתנדבים, קשה לראות את בית הספר ללא המתנדבים והמתנדבות. "הן כל כך משמעותיות ומהוות חלק בלתי נפרד ומסבים הוויה בית ספרית וחלק מהנוף האנושי של בית הספר", אמרה מנהלת בית הספר.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים